ovaj zabac isti kralj arthur
Autor: mevezemasajuneu | 07.10.2011. u 23:35 | opcije
Bogme, pljunut! Ratnik i umjetnička duša.
Autor: vegavega8 | 07.10.2011. u 23:36 | opcije
meni se ova slika nimalo ne sviđa i molim boga da me ne takne
Autor: zlato-picka | 07.10.2011. u 23:41 | opcije
ne primam kritike, ali bi ti ih dao
Autor: krelec | 07.10.2011. u 23:43 | opcije
haha
a možda momak ne prima kritike, ali prima kite
klinčići i sl
Autor: zlato-picka | 07.10.2011. u 23:44 | opcije
Umjetnička duša je nedodirljiva. Logično.
Autor: vegavega8 | 07.10.2011. u 23:45 | opcije
odma se primistio gori
bit će mu kisika nestaje
Autor: zlato-picka | 07.10.2011. u 23:51 | opcije
Uzdiglo ga nadahnuće ;-))
Autor: vegavega8 | 07.10.2011. u 23:52 | opcije
Zlatice, ako ga 9zapca) poljubis, pojavit ce ti se najzanosniji Iskricar, ha, kak ti je sad?
Autor: juicy-mama | 07.10.2011. u 23:53 | opcije
...ili je nazanosniji iskricar zabac...sad ste me zmotali :))))
Autor: juicy-mama | 07.10.2011. u 23:54 | opcije
Juicy, kaj još nisi skužila? Ta priča o cmakanju žabaca i čudesnoj preobrazbi ti je čista navlakuša!
Autor: vegavega8 | 07.10.2011. u 23:54 | opcije
idem cmoknut dojdeka
Autor: zlato-picka | 07.10.2011. u 23:55 | opcije
A opet, kažu ljudi i to da je u nadi spas... ;-))
Autor: vegavega8 | 07.10.2011. u 23:55 | opcije
aha dimić
eto na, sad ne prima više ništa
još će i kiklopa odbiti koliko ste ga ucvilili
l. noć
Autor: zlato-picka | 07.10.2011. u 23:59 | opcije
...a opet i kazu da je Nada kurva (predvidivo)
Autor: juicy-mama | 07.10.2011. u 23:59 | opcije
Ne bum se udala, frajer je ozenjen...sva sreca da sam skuzila na vrijeme, zlacana, ne spremaj darove, krel, mozes pojesti prsut
Autor: juicy-mama | 08.10.2011. u 0:00 | opcije
poljubite ovog veginog žabca...
pretvorit će se u prnca !!:))))
Autor: GROCA | 08.10.2011. u 0:05 | opcije
