NE PRIMAM KRITIKE

07.10.2011. u 23:34   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ovaj zabac isti kralj arthur

Autor: mevezemasajuneu   |   07.10.2011. u 23:35   |   opcije


Bogme, pljunut! Ratnik i umjetnička duša.

Autor: vegavega8   |   07.10.2011. u 23:36   |   opcije


meni se ova slika nimalo ne sviđa i molim boga da me ne takne

Autor: zlato-picka   |   07.10.2011. u 23:41   |   opcije


ne primam kritike, ali bi ti ih dao

Autor: krelec   |   07.10.2011. u 23:43   |   opcije


haha
a možda momak ne prima kritike, ali prima kite
klinčići i sl

Autor: zlato-picka   |   07.10.2011. u 23:44   |   opcije


Umjetnička duša je nedodirljiva. Logično.

Autor: vegavega8   |   07.10.2011. u 23:45   |   opcije


odma se primistio gori
bit će mu kisika nestaje

Autor: zlato-picka   |   07.10.2011. u 23:51   |   opcije


Uzdiglo ga nadahnuće ;-))

Autor: vegavega8   |   07.10.2011. u 23:52   |   opcije


Zlatice, ako ga 9zapca) poljubis, pojavit ce ti se najzanosniji Iskricar, ha, kak ti je sad?

Autor: juicy-mama   |   07.10.2011. u 23:53   |   opcije


...ili je nazanosniji iskricar zabac...sad ste me zmotali :))))

Autor: juicy-mama   |   07.10.2011. u 23:54   |   opcije


Juicy, kaj još nisi skužila? Ta priča o cmakanju žabaca i čudesnoj preobrazbi ti je čista navlakuša!

Autor: vegavega8   |   07.10.2011. u 23:54   |   opcije


idem cmoknut dojdeka

Autor: zlato-picka   |   07.10.2011. u 23:55   |   opcije


A opet, kažu ljudi i to da je u nadi spas... ;-))

Autor: vegavega8   |   07.10.2011. u 23:55   |   opcije


aha dimić
eto na, sad ne prima više ništa
još će i kiklopa odbiti koliko ste ga ucvilili
l. noć

Autor: zlato-picka   |   07.10.2011. u 23:59   |   opcije


...a opet i kazu da je Nada kurva (predvidivo)

Autor: juicy-mama   |   07.10.2011. u 23:59   |   opcije


Ne bum se udala, frajer je ozenjen...sva sreca da sam skuzila na vrijeme, zlacana, ne spremaj darove, krel, mozes pojesti prsut

Autor: juicy-mama   |   08.10.2011. u 0:00   |   opcije


poljubite ovog veginog žabca...
pretvorit će se u prnca !!:))))

Autor: GROCA   |   08.10.2011. u 0:05   |   opcije


Dodaj komentar