nedavni događaji, nikako da se se pregrma...
koja simbolika :)))
Autor: GROCA | 08.10.2011. u 22:43 | opcije
*pregrme...
Autor: GROCA | 08.10.2011. u 22:44 | opcije
Ova fotka je stara cca 50 godina - dakle, rekla bih da su to vječni događaji. Uvijek popraćeni grmljavinom ;-))
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 22:49 | opcije
fora.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 22:51 | opcije
tko je plavuša ?
da nije ispričala onu poznatu rečenicu
da su vicevi o plavušama kratki da ih crnke mogu shvatiti
Autor: RI41 | 08.10.2011. u 22:51 | opcije
crno bijeli svijet...
već s tog osnova dolazi do grmljavine..:)
Autor: GROCA | 08.10.2011. u 22:52 | opcije
drugarica plave kose ima dobru sisu
Autor: krelec | 08.10.2011. u 22:57 | opcije
Ne znam tko je blondina. Izgleda da joj se izlaganje atributa baš i nije dugoročno isplatilo.
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 22:57 | opcije
izrazito dobru
Autor: krelec | 08.10.2011. u 22:57 | opcije
Hm. Ili joj se isplatilo bolje nego Sofiji pa se mirno povukla iz javnosti.
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 22:58 | opcije
Pa to je MM.Kaj ne?
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 22:58 | opcije
ne
Autor: krelec | 08.10.2011. u 22:58 | opcije
a možda i je
Autor: krelec | 08.10.2011. u 22:59 | opcije
Ma je.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 22:59 | opcije
nu mene seljačine, više volim dobru sisu, nego lošu
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:00 | opcije
haha
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:00 | opcije
Merilinka? Ne zgleda mi kao ona... hm.
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 23:00 | opcije
Jeee.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:01 | opcije
ma je ona, znam dok sam još bio dobar sa jfk
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:01 | opcije
Je, Merilinka je, sad sam pogledala u guglu!
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 23:02 | opcije
Ali bogme bih ja rekla da je Lorenka imala veće poprsje, sam ga nije tak liberalno izlagala.
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 23:02 | opcije
http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS73hc7mRUQr8zw4bcKOPyAMDeMABzY-0vK
9eJNwqKlaMgB-oYGhQ
Autor: GROCA | 08.10.2011. u 23:02 | opcije
Hehe, tak bumo se mjerkale ja i mai ak se ikad skupa sjednemo ;-))
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 23:03 | opcije
gospa sofija mi nikad nije bila napeta, ali drugarica claudia cardinale
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:03 | opcije
Krelec, pazi, ovom izjavom se opako datiraš! ;-))
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 23:04 | opcije
Baš.Ja išla guglat.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:05 | opcije
ti bokca.1938..
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:06 | opcije
ma i ja sam pomislio na M.M ali nisam bio siguran
zar je JFK i na Sofiju navaljivao ...
Autor: RI41 | 08.10.2011. u 23:06 | opcije
Tippi Hedren.Meni.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:07 | opcije
Hehe, vrijeme je za c/p privatnih poruka. Glečte ovu primamljivu ponudu:
prodajem očiščene piliće, i krmaču, moguća
obrada, isto tako kupujem jednobrazni plug
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 23:07 | opcije
pa ja i jesam stari frajer, jako stari, star da mi je sve nekad malo i neugodno
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:07 | opcije
mm je bila izvorno tamnokosa...no industrija je učinila svoje...
http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQd8KWp-m100TycjmYmI2UrTfrTpk1mgRx0
ljqXaGod72gs0_hZ
Autor: GROCA | 08.10.2011. u 23:08 | opcije
ri, pa taj je skako i na guske i na.....
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:08 | opcije
Groco, men se čini da ti Sofiji baš niš ne zamjeraš :-)))))))))))
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 23:10 | opcije
Čuj, krelec, to da si star je očigledno, a jesil frajer... paaaaaaaaaa, vidjet ćemo.
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 23:12 | opcije
ni slučajno..
ona je moj favorite !!
uz avu gardner...!!
Autor: GROCA | 08.10.2011. u 23:12 | opcije
Odlične jagodice.Grozna brada.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:12 | opcije
Ava?Kajeje.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:13 | opcije
nije mi sifija napeta nikad bila, a stvarno ih je puno napetih bilo
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:13 | opcije
u ava, doprinijela u mnogome mojoj mišićnoj masi
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:14 | opcije
Čekte..kak se zvala ona riđa?
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:14 | opcije
koja pa riđa, svi filmovi bili crno bijeli
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:15 | opcije
sofija je prava dama !!
Autor: GROCA | 08.10.2011. u 23:15 | opcije
Rita Hayworth. A meni je Vivian Leigh prekrasna.
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 23:16 | opcije
raquel welch
Autor: RI41 | 08.10.2011. u 23:17 | opcije
Da.Rita:)
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:17 | opcije
Čitaš mi misli, Vivien je boginja, imala je taj nenadmašni kontrast tamne kose, svijetlih očiju (hladnih) ... the best :)
Autor: GeorgeClooney_pravi | 08.10.2011. u 23:18 | opcije
Raquel je došla kasnije, mišamu.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:18 | opcije
vega ti ziher kriješ godine, ja ovako star pa se ne sjećam ni jedne od njih
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:18 | opcije
Vivien je izgledala mrvu kao današnje mačke nakon liftinga:)
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:19 | opcije
Obrve u nebesima.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:19 | opcije
meni bila dobra romy schneider, a i b.b.
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:20 | opcije
A neeeeee ... no way ...
Autor: GeorgeClooney_pravi | 08.10.2011. u 23:20 | opcije
Krelec, ja sam ti na faksu imala filmologiju, morala sam ih sve odgledati po dužnosti ;-))
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 23:20 | opcije
Meni je ipak naj MM.I to u onoj crnoj dolčeviti.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:21 | opcije
sad sam nešto baš dobar s evom mendes
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:21 | opcije
ako njemu uvažiš romy onda može i raqel
Autor: RI41 | 08.10.2011. u 23:22 | opcije
daj vega, ne vadi se na faks i filmologiju
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:22 | opcije
Eva je baš komad.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:22 | opcije
tad ste morali gledati kozaru (mama paja), slavicu i sl.
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:23 | opcije
je marta, je
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:23 | opcije
Ali sam čula da je kurbetina samo takva.Priča se.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:23 | opcije
a znaš da nije sva čim je samnom posla imala
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:24 | opcije
Naša Janjićka mi je seksi.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:24 | opcije
Ali isto..božeoslobodi..
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:25 | opcije
onako, malo konspirativno sam ju zvao evica
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:25 | opcije
Savršenstvo ...
http://i51.tinypic.com/vqqu7l.jpg
Autor: GeorgeClooney_pravi | 08.10.2011. u 23:25 | opcije
Hehehe..koji joj je nick?
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:25 | opcije
Ok.Povlačim ono za lifting.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:26 | opcije
Prestala sam pratiti produkciju u Rvata i istočnije nakon "Tko to tamo peva" - ne valja kvariti vrhunske dojmove. Ali sviđala mi se Neda Arnerić.
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 23:26 | opcije
daj žorže, pa takvih je deset išlo samnom u razred
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:27 | opcije
evica_radoševica
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:28 | opcije
hehehhehe
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:28 | opcije
sve te Snjeguljice su rutave.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:29 | opcije
U mom razredu obitavaše bacačice kugle iz DDR-a :P
Autor: GeorgeClooney_pravi | 08.10.2011. u 23:30 | opcije
još kad nije bilo depilacije, ne treba buce
Autor: krelec | 08.10.2011. u 23:30 | opcije
Kaj si išao u školu u DDRu?
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:32 | opcije
Hehe, zato je Đuro naučio poštivati žensku čeljad!
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 23:32 | opcije
:)Ubile boga u njemu..
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:34 | opcije
Moš misliti kako mu je laknulo kad je tebe, marta, ugledao, onako krhku!
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 23:36 | opcije
Počele su se brijati prije mene :P
Autor: GeorgeClooney_pravi | 08.10.2011. u 23:36 | opcije
Obukla sam debelu trenirku.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:36 | opcije
Hahahah!
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:38 | opcije
Ali isto ima tu "mangupsku" crtu ko' Vivien :D
Autor: GeorgeClooney_pravi | 08.10.2011. u 23:39 | opcije
A kaj ćeš, pametne žene moraju razviti smisao za humor.
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 23:42 | opcije
To ti uvijeno kažeš da sam rutava?baš ti fala.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:42 | opcije
Idem počešljati leđa i bacit se u krpe.Noć svima.
Autor: marta-marta | 08.10.2011. u 23:43 | opcije
Dobra ideja, krevet je fakat udobniji od stolice. Daklem, laka vam noć, sanjajte lijepe žene ako ste muškarci, a pametne i potentne muškarce ako ste žene, cmok, pus, kisikis!
Autor: vegavega8 | 08.10.2011. u 23:47 | opcije
cmok
Autor: zlato-picka | 08.10.2011. u 23:56 | opcije
