ODMJERAVANJE

08.10.2011. u 22:35   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

nedavni događaji, nikako da se se pregrma...
koja simbolika :)))

Autor: GROCA   |   08.10.2011. u 22:43   |   opcije


*pregrme...

Autor: GROCA   |   08.10.2011. u 22:44   |   opcije


Ova fotka je stara cca 50 godina - dakle, rekla bih da su to vječni događaji. Uvijek popraćeni grmljavinom ;-))

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 22:49   |   opcije


fora.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 22:51   |   opcije


tko je plavuša ?

da nije ispričala onu poznatu rečenicu
da su vicevi o plavušama kratki da ih crnke mogu shvatiti

Autor: RI41   |   08.10.2011. u 22:51   |   opcije


crno bijeli svijet...
već s tog osnova dolazi do grmljavine..:)

Autor: GROCA   |   08.10.2011. u 22:52   |   opcije


drugarica plave kose ima dobru sisu

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 22:57   |   opcije


Ne znam tko je blondina. Izgleda da joj se izlaganje atributa baš i nije dugoročno isplatilo.

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 22:57   |   opcije


izrazito dobru

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 22:57   |   opcije


Hm. Ili joj se isplatilo bolje nego Sofiji pa se mirno povukla iz javnosti.

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 22:58   |   opcije


Pa to je MM.Kaj ne?

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 22:58   |   opcije


ne

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 22:58   |   opcije


a možda i je

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 22:59   |   opcije


Ma je.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 22:59   |   opcije


nu mene seljačine, više volim dobru sisu, nego lošu

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:00   |   opcije


haha

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:00   |   opcije


Merilinka? Ne zgleda mi kao ona... hm.

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 23:00   |   opcije


Jeee.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:01   |   opcije


ma je ona, znam dok sam još bio dobar sa jfk

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:01   |   opcije


Je, Merilinka je, sad sam pogledala u guglu!

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 23:02   |   opcije


Ali bogme bih ja rekla da je Lorenka imala veće poprsje, sam ga nije tak liberalno izlagala.

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 23:02   |   opcije


http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcS73hc7mRUQr8zw4bcKOPyAMDeMABzY-0vK
9eJNwqKlaMgB-oYGhQ

Autor: GROCA   |   08.10.2011. u 23:02   |   opcije


Hehe, tak bumo se mjerkale ja i mai ak se ikad skupa sjednemo ;-))

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 23:03   |   opcije


gospa sofija mi nikad nije bila napeta, ali drugarica claudia cardinale

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:03   |   opcije


Krelec, pazi, ovom izjavom se opako datiraš! ;-))

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 23:04   |   opcije


Baš.Ja išla guglat.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:05   |   opcije


ti bokca.1938..

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:06   |   opcije


ma i ja sam pomislio na M.M ali nisam bio siguran

zar je JFK i na Sofiju navaljivao ...

Autor: RI41   |   08.10.2011. u 23:06   |   opcije


Tippi Hedren.Meni.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:07   |   opcije


Hehe, vrijeme je za c/p privatnih poruka. Glečte ovu primamljivu ponudu:

prodajem očiščene piliće, i krmaču, moguća
obrada, isto tako kupujem jednobrazni plug

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 23:07   |   opcije


pa ja i jesam stari frajer, jako stari, star da mi je sve nekad malo i neugodno

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:07   |   opcije


mm je bila izvorno tamnokosa...no industrija je učinila svoje...

http://t3.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcQd8KWp-m100TycjmYmI2UrTfrTpk1mgRx0
ljqXaGod72gs0_hZ

Autor: GROCA   |   08.10.2011. u 23:08   |   opcije


ri, pa taj je skako i na guske i na.....

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:08   |   opcije


Groco, men se čini da ti Sofiji baš niš ne zamjeraš :-)))))))))))

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 23:10   |   opcije


Čuj, krelec, to da si star je očigledno, a jesil frajer... paaaaaaaaaa, vidjet ćemo.

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 23:12   |   opcije


ni slučajno..
ona je moj favorite !!
uz avu gardner...!!

Autor: GROCA   |   08.10.2011. u 23:12   |   opcije


Odlične jagodice.Grozna brada.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:12   |   opcije


Ava?Kajeje.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:13   |   opcije


nije mi sifija napeta nikad bila, a stvarno ih je puno napetih bilo

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:13   |   opcije


u ava, doprinijela u mnogome mojoj mišićnoj masi

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:14   |   opcije


Čekte..kak se zvala ona riđa?

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:14   |   opcije


koja pa riđa, svi filmovi bili crno bijeli

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:15   |   opcije


sofija je prava dama !!

Autor: GROCA   |   08.10.2011. u 23:15   |   opcije


Rita Hayworth. A meni je Vivian Leigh prekrasna.

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 23:16   |   opcije


raquel welch

Autor: RI41   |   08.10.2011. u 23:17   |   opcije


Da.Rita:)

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:17   |   opcije


Čitaš mi misli, Vivien je boginja, imala je taj nenadmašni kontrast tamne kose, svijetlih očiju (hladnih) ... the best :)

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   08.10.2011. u 23:18   |   opcije


Raquel je došla kasnije, mišamu.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:18   |   opcije


vega ti ziher kriješ godine, ja ovako star pa se ne sjećam ni jedne od njih

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:18   |   opcije


Vivien je izgledala mrvu kao današnje mačke nakon liftinga:)

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:19   |   opcije


Obrve u nebesima.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:19   |   opcije


meni bila dobra romy schneider, a i b.b.

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:20   |   opcije


A neeeeee ... no way ...

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   08.10.2011. u 23:20   |   opcije


Krelec, ja sam ti na faksu imala filmologiju, morala sam ih sve odgledati po dužnosti ;-))

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 23:20   |   opcije


Meni je ipak naj MM.I to u onoj crnoj dolčeviti.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:21   |   opcije


sad sam nešto baš dobar s evom mendes

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:21   |   opcije


ako njemu uvažiš romy onda može i raqel

Autor: RI41   |   08.10.2011. u 23:22   |   opcije


daj vega, ne vadi se na faks i filmologiju

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:22   |   opcije


Eva je baš komad.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:22   |   opcije


tad ste morali gledati kozaru (mama paja), slavicu i sl.

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:23   |   opcije


je marta, je

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:23   |   opcije


Ali sam čula da je kurbetina samo takva.Priča se.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:23   |   opcije


a znaš da nije sva čim je samnom posla imala

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:24   |   opcije


Naša Janjićka mi je seksi.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:24   |   opcije


Ali isto..božeoslobodi..

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:25   |   opcije


onako, malo konspirativno sam ju zvao evica

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:25   |   opcije


Savršenstvo ...
http://i51.tinypic.com/vqqu7l.jpg

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   08.10.2011. u 23:25   |   opcije


Hehehe..koji joj je nick?

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:25   |   opcije


Ok.Povlačim ono za lifting.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:26   |   opcije


Prestala sam pratiti produkciju u Rvata i istočnije nakon "Tko to tamo peva" - ne valja kvariti vrhunske dojmove. Ali sviđala mi se Neda Arnerić.

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 23:26   |   opcije


daj žorže, pa takvih je deset išlo samnom u razred

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:27   |   opcije


evica_radoševica

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:28   |   opcije


hehehhehe

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:28   |   opcije


sve te Snjeguljice su rutave.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:29   |   opcije


U mom razredu obitavaše bacačice kugle iz DDR-a :P

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   08.10.2011. u 23:30   |   opcije


još kad nije bilo depilacije, ne treba buce

Autor: krelec   |   08.10.2011. u 23:30   |   opcije


Kaj si išao u školu u DDRu?

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:32   |   opcije


Hehe, zato je Đuro naučio poštivati žensku čeljad!

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 23:32   |   opcije


:)Ubile boga u njemu..

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:34   |   opcije


Moš misliti kako mu je laknulo kad je tebe, marta, ugledao, onako krhku!

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 23:36   |   opcije


Počele su se brijati prije mene :P

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   08.10.2011. u 23:36   |   opcije


Obukla sam debelu trenirku.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:36   |   opcije


Hahahah!

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:38   |   opcije


Ali isto ima tu "mangupsku" crtu ko' Vivien :D

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   08.10.2011. u 23:39   |   opcije


A kaj ćeš, pametne žene moraju razviti smisao za humor.

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 23:42   |   opcije


To ti uvijeno kažeš da sam rutava?baš ti fala.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:42   |   opcije


Idem počešljati leđa i bacit se u krpe.Noć svima.

Autor: marta-marta   |   08.10.2011. u 23:43   |   opcije


Dobra ideja, krevet je fakat udobniji od stolice. Daklem, laka vam noć, sanjajte lijepe žene ako ste muškarci, a pametne i potentne muškarce ako ste žene, cmok, pus, kisikis!

Autor: vegavega8   |   08.10.2011. u 23:47   |   opcije


cmok

Autor: zlato-picka   |   08.10.2011. u 23:56   |   opcije


Dodaj komentar