hahahahahhha..moje jutarnje izdanje !
Autor: Oci-Boje-Duge | 09.10.2011. u 9:19 | opcije
Očito nas ima više takvih.
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 9:22 | opcije
ovo me zbilja nasmijalo do suza...jer sam upravo tako izgledala jutros kad sam došla doma...očerupana kokoš !...hahahah
Autor: Oci-Boje-Duge | 09.10.2011. u 9:24 | opcije
Hebga, za ljepotu treba opernatiti!
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 9:27 | opcije
a to košta ! ...jbga..ja socijala... neima se... sve sami OTELO.... drama u tri čina !
Autor: Oci-Boje-Duge | 09.10.2011. u 9:29 | opcije
Ma nije baš tak, ipak uvijek iznikne ;-))
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 9:33 | opcije
jest ako se dobro posije ...u mene slabo sjeme da mu ga nabijem ! ..:)))
Autor: Oci-Boje-Duge | 09.10.2011. u 9:36 | opcije
jutro vega
đe je kava
može i rakija
za p(t)ičetine nisam
Autor: zlato-picka | 09.10.2011. u 9:42 | opcije
Oči, onda tebi ne preostaje drugo neko se zakititi tuđim perjem.
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 9:47 | opcije
Bok, zlatna pičko! Kave ima, al za rakiju treba u birtiju! Pa možemo skupa cvrkutati.
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 9:47 | opcije
hahahahahah..vega.. teško... kolko god to bilo izvodljivo...očerupana kokoš ostaje čerupana... model PURIS -PAZIN. :)))
Autor: Oci-Boje-Duge | 09.10.2011. u 9:48 | opcije
nikad domaćice od tebe
pa čime ćeš prozore oprati
ili izmasirati kolino
vega,vega, kod mene uvik u kućnoj ljekarni bar 5 litara
ja ne znam kako se nisam udala
odo ja cvrcnut jednu solo, zaladilo je. pa jednu za te, pa za martu...pa kasnije možemo i skupa
Autor: zlato-picka | 09.10.2011. u 9:51 | opcije
Men se sve čini da je to onda tuka, Oči.
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 9:57 | opcije
Hehe, omamiš ženike miomirisima pa ih zlorabiš, ha? ;-)) Ajde, živjela ti nama, rakija je bogme najučinkovitije centralno grijanje!
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 9:58 | opcije
nekad bila tuka.. sad je i koka ..a nije varaždin ... :))
Autor: Oci-Boje-Duge | 09.10.2011. u 10:00 | opcije
Kako god, Oči, očigledno je ne samo očerupana, nego i bez glave.
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 10:19 | opcije
