JUTARNJE IZDANJE

09.10.2011. u 9:19   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

hahahahahhha..moje jutarnje izdanje !

Autor: Oci-Boje-Duge   |   09.10.2011. u 9:19   |   opcije


Očito nas ima više takvih.

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 9:22   |   opcije


ovo me zbilja nasmijalo do suza...jer sam upravo tako izgledala jutros kad sam došla doma...očerupana kokoš !...hahahah

Autor: Oci-Boje-Duge   |   09.10.2011. u 9:24   |   opcije


Hebga, za ljepotu treba opernatiti!

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 9:27   |   opcije


a to košta ! ...jbga..ja socijala... neima se... sve sami OTELO.... drama u tri čina !

Autor: Oci-Boje-Duge   |   09.10.2011. u 9:29   |   opcije


Ma nije baš tak, ipak uvijek iznikne ;-))

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 9:33   |   opcije


jest ako se dobro posije ...u mene slabo sjeme da mu ga nabijem ! ..:)))

Autor: Oci-Boje-Duge   |   09.10.2011. u 9:36   |   opcije


jutro vega
đe je kava
može i rakija
za p(t)ičetine nisam

Autor: zlato-picka   |   09.10.2011. u 9:42   |   opcije


Oči, onda tebi ne preostaje drugo neko se zakititi tuđim perjem.

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 9:47   |   opcije


Bok, zlatna pičko! Kave ima, al za rakiju treba u birtiju! Pa možemo skupa cvrkutati.

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 9:47   |   opcije


hahahahahah..vega.. teško... kolko god to bilo izvodljivo...očerupana kokoš ostaje čerupana... model PURIS -PAZIN. :)))

Autor: Oci-Boje-Duge   |   09.10.2011. u 9:48   |   opcije


nikad domaćice od tebe
pa čime ćeš prozore oprati
ili izmasirati kolino
vega,vega, kod mene uvik u kućnoj ljekarni bar 5 litara
ja ne znam kako se nisam udala
odo ja cvrcnut jednu solo, zaladilo je. pa jednu za te, pa za martu...pa kasnije možemo i skupa

Autor: zlato-picka   |   09.10.2011. u 9:51   |   opcije


Men se sve čini da je to onda tuka, Oči.

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 9:57   |   opcije


Hehe, omamiš ženike miomirisima pa ih zlorabiš, ha? ;-)) Ajde, živjela ti nama, rakija je bogme najučinkovitije centralno grijanje!

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 9:58   |   opcije


nekad bila tuka.. sad je i koka ..a nije varaždin ... :))

Autor: Oci-Boje-Duge   |   09.10.2011. u 10:00   |   opcije


Kako god, Oči, očigledno je ne samo očerupana, nego i bez glave.

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 10:19   |   opcije


Dodaj komentar