A ja mogu i tri puta. Bez vađenja.

Autor: dudhaimurvimorus   |   09.10.2011. u 22:52   |   opcije


Al ovaj ih ima četri!

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 22:54   |   opcije


Različite.

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 22:54   |   opcije


U stvari pet - jedna je jako stidljiva.

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 22:55   |   opcije


Ima on njih četri-pet, al' nema čizme. Ko što ja imam. Mačak sam i kad izujem čizme.

Autor: dudhaimurvimorus   |   09.10.2011. u 22:57   |   opcije


ima harem, koja je konkubina !?

Autor: GROCA   |   09.10.2011. u 22:58   |   opcije


A koja bi bila nego DROCA?

Autor: dudhaimurvimorus   |   09.10.2011. u 23:01   |   opcije


Ima on sve što njemu treba, Svileni, pa i punu kapu!

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 23:01   |   opcije


Ne znam, Groco, mislim da je to tajna da ostale ne bi bile ljubomorne.

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 23:02   |   opcije


u pozadini je i eunuh !!
nisu sve hanume...!?

Autor: GROCA   |   09.10.2011. u 23:03   |   opcije


onaj rogati ...
čuva im leđa !!

Autor: GROCA   |   09.10.2011. u 23:04   |   opcije


Groco, priznajem da se baš ne razumijem u haremsku terminologiju.

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 23:04   |   opcije


Ah, tko nema doli ima barem gori!

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 23:04   |   opcije


A bome, i dud je debeo. Za prisloniti dvije-tri odjedanput.

Autor: dudhaimurvimorus   |   09.10.2011. u 23:04   |   opcije


ova na lajni je glavna !!

Autor: GROCA   |   09.10.2011. u 23:05   |   opcije


vega
to je za tebe keks :)

Autor: GROCA   |   09.10.2011. u 23:05   |   opcije


Da je glavna ne bi bila na lajni.

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 23:06   |   opcije


za dedu, naj važnija,
nju želi sačuvati pod svaku cijenu !!
kamo ona, tud i sve ostale..

Autor: GROCA   |   09.10.2011. u 23:08   |   opcije


Glavne i jesu na lajni. Bijeloj.

Autor: dudhaimurvimorus   |   09.10.2011. u 23:08   |   opcije


Sve se meni čini da su našeg čestitog Iskričara neke brige obuzele: nije htio vezu, a sad je na povezu, bez obzira na boju.

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 23:09   |   opcije


je...bitno je da je lajna ..:)))))))))))

Autor: GROCA   |   09.10.2011. u 23:10   |   opcije


bude se on brzo pribro...
samo da malo predahne...
put je dalek!

Autor: GROCA   |   09.10.2011. u 23:12   |   opcije


Ja samo kažem: alal mu vjera!

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 23:12   |   opcije


vega,

možda mu je bolje nego tebi :)

Autor: GROCA   |   09.10.2011. u 23:14   |   opcije


Ufff, ko da je to teško!

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 23:16   |   opcije


neka ga...
nek živi svoj život...

l noć...

Autor: GROCA   |   09.10.2011. u 23:19   |   opcije


I ja kažem! Svakome što može, nekom koze, nekom divokoze, a nekome rože. Idem spat, laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   09.10.2011. u 23:20   |   opcije


Ove dvije umjesto koza broje ovce.

Autor: dudhaimurvimorus   |   09.10.2011. u 23:45   |   opcije


Dodaj komentar