A ja mogu i tri puta. Bez vađenja.
Autor: dudhaimurvimorus | 09.10.2011. u 22:52 | opcije
Al ovaj ih ima četri!
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 22:54 | opcije
Različite.
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 22:54 | opcije
U stvari pet - jedna je jako stidljiva.
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 22:55 | opcije
Ima on njih četri-pet, al' nema čizme. Ko što ja imam. Mačak sam i kad izujem čizme.
Autor: dudhaimurvimorus | 09.10.2011. u 22:57 | opcije
ima harem, koja je konkubina !?
Autor: GROCA | 09.10.2011. u 22:58 | opcije
A koja bi bila nego DROCA?
Autor: dudhaimurvimorus | 09.10.2011. u 23:01 | opcije
Ima on sve što njemu treba, Svileni, pa i punu kapu!
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 23:01 | opcije
Ne znam, Groco, mislim da je to tajna da ostale ne bi bile ljubomorne.
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 23:02 | opcije
u pozadini je i eunuh !!
nisu sve hanume...!?
Autor: GROCA | 09.10.2011. u 23:03 | opcije
onaj rogati ...
čuva im leđa !!
Autor: GROCA | 09.10.2011. u 23:04 | opcije
Groco, priznajem da se baš ne razumijem u haremsku terminologiju.
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 23:04 | opcije
Ah, tko nema doli ima barem gori!
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 23:04 | opcije
A bome, i dud je debeo. Za prisloniti dvije-tri odjedanput.
Autor: dudhaimurvimorus | 09.10.2011. u 23:04 | opcije
ova na lajni je glavna !!
Autor: GROCA | 09.10.2011. u 23:05 | opcije
vega
to je za tebe keks :)
Autor: GROCA | 09.10.2011. u 23:05 | opcije
Da je glavna ne bi bila na lajni.
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 23:06 | opcije
za dedu, naj važnija,
nju želi sačuvati pod svaku cijenu !!
kamo ona, tud i sve ostale..
Autor: GROCA | 09.10.2011. u 23:08 | opcije
Glavne i jesu na lajni. Bijeloj.
Autor: dudhaimurvimorus | 09.10.2011. u 23:08 | opcije
Sve se meni čini da su našeg čestitog Iskričara neke brige obuzele: nije htio vezu, a sad je na povezu, bez obzira na boju.
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 23:09 | opcije
je...bitno je da je lajna ..:)))))))))))
Autor: GROCA | 09.10.2011. u 23:10 | opcije
bude se on brzo pribro...
samo da malo predahne...
put je dalek!
Autor: GROCA | 09.10.2011. u 23:12 | opcije
Ja samo kažem: alal mu vjera!
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 23:12 | opcije
vega,
možda mu je bolje nego tebi :)
Autor: GROCA | 09.10.2011. u 23:14 | opcije
Ufff, ko da je to teško!
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 23:16 | opcije
neka ga...
nek živi svoj život...
l noć...
Autor: GROCA | 09.10.2011. u 23:19 | opcije
I ja kažem! Svakome što može, nekom koze, nekom divokoze, a nekome rože. Idem spat, laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 09.10.2011. u 23:20 | opcije
Ove dvije umjesto koza broje ovce.
Autor: dudhaimurvimorus | 09.10.2011. u 23:45 | opcije
