Znate kaj, idete mi svi na nerve!
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:19 | opcije
Pa i juicy, koju zbilja volim, sa tim svojim slikama iz mladosti.
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:19 | opcije
O kljakavoj da i ne govorim - sad jednom te istom fotkom demantira vlastite izjave o sebi. Kljakava seks bomba, moš misliti! I još na Iskrici. U Hollywoodu - ah, bože moj, tam je sve moguće.
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:20 | opcije
Babadjevojka.
Autor: mani-price | 10.10.2011. u 23:20 | opcije
Izgledamo kako izgledamo, stari smo koliko kalendar pokazuje. Nema tu vrdanja.
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:21 | opcije
Kad bi se samo seks bombe i bombaši bombali, bogme čovječanstvo ne bi brojalo 7 milijardi.
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:21 | opcije
I to kontracepciji i abortusima unatoč!
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:22 | opcije
Ali za sve postoji pravo vrijeme, najbolje vrijeme, vrijeme u kojem nam je najbolje.
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:22 | opcije
A to bogme nije s 50, koliko imam ja, ili s 57, koliko ima majka-serajka, niti 63, koliko ima juicy. Za kljakavu ne znam koliko ima godina, ali kljakavost je seksualni hendikep. Prevladiv, ali hendikep.
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:23 | opcije
Možda sam imala sreće što nisam bila ljepotica, što o sebi nisam razmišljala kao o zavodnici: zato sam se uvijek iskreno razveselila kad bih otkrila svoju privlačnost. Ali nisam na nju računala. Nije mi bila ni glavni, ni jedini adut. Zato mi sad nije bed starjeti.
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:25 | opcije
ja imam 39 ......kad ustanem .....sad brat bratu 50.......;((umorna sam.
Autor: mani-price | 10.10.2011. u 23:25 | opcije
Učila sam kako se to radi od svoje susjede, nekoć prelijepe glumice, koja je totalno pošašavila kad više nije bila mlada. Iako je i dalje bila lijepa STARICA i izvrsna glumica.
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:27 | opcije
Nema vise fotke
Autor: juicy-mama | 10.10.2011. u 23:27 | opcije
Učila sam to od svoje vršnjakinje, koja je bila plavokosa sisata seks-bomba, a totalno se slomila kad je visoko na bedru, u dobi od 30 godina, otkrila popucale kapilare. Bezbroj puta se operirala, i opet samoj sebi ne valja. Svakom muškarcu se klanja do poda, presretna i zahvalna što ju je primijetio nevidljivim kapilarama unatoč. I svaki je napuca jer mu jako brzo dopizdi gledati njen totalno nezanimljiv pognuti zatiljak.
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:28 | opcije
Ne razumijem ljude koji ne znaju starjeti. Da je lako - nije, znam to i sama. Uvijek je brže od našeg shvaćanja što se događa. Ali, jebemti, kad sam imala 10 godina popizdila bih ako bi mi netko donio igračku za 5-godišnjake! Isto tak sad popizdim kad mi netko fulira kao da sam 20-godišnjakinja. Jer znam da laže. Ili je retardiran.
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:30 | opcije
Draga moja, htjela ti priznati ili ne, nasi i ostali muskarci radje popipaju silikone broj 5, nego prirodno visece dvojke, e jebiga, toliko o prirodi i muskom ukusu :)))
Autor: juicy-mama | 10.10.2011. u 23:31 | opcije
Imam i ja hrpu fotki na kojima mi sise strše do brade, konfekcijski broj mi je 34, a koža napeta na svakom milimetru tijela. I što imam od toga da ih gledam ili pokazujem? Smiješno! Pa neće netko zavoljeti tu nekadašnju mene. Ovdje sam samo ja, sadašnja, ovakva kakva jesam.
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:32 | opcije
I hoće li me itko više htjeti ako nabrojim koliko me njih do sada htjelo? Ako da, onda je idiot bez vlastitih kriterija.
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:33 | opcije
Ako se moram mumificirati, plastificirati, botoksirati i preparirati da bih nekome bila privlačna - ne, hvala. Radije ću uživati u slatkišima i svim njihovim posljedicama. Jer me garant razvesele. A tuđa potreba za lažnjacima me može samo rastužiti.
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:35 | opcije
Ja ne smatram ovo mjesto, mjesto na kojem sebe reklamiram, nego, to mi je mjesto, gdje pricam razlicite price iz sadasnjosti i iz proslosti...na zalost, od fotki iz proslosti, imam samo sebe
Autor: juicy-mama | 10.10.2011. u 23:35 | opcije
Kad pogledam bilo koga iz svoje generacije, znam da bi mi bio/bila totalno neprivlačan prije 15-20 godina: jednostavno prestar(a). Ali meni su ti ljudi lijepi, ako jesu lijepi, ako su živi, ako su im lica, misli, pogled pokretljivi i prisutni.
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:36 | opcije
Juicy, ne mislim da se reklamiraš, ali mislim da tuguješ. I mislim da je tog tugovanja dosta bilo. Samu sebe oplakuješ debelo prije vremena.
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:38 | opcije
...ali se jos uvijek osjecam krivom, kada si priustim krckanje slatkisa uz gledanje televizije...zasto se osjecam krivom, zato jer deblja, debljina nije zdrava, od debljine se covjek lose krece, brzo se umara...
eto, zato se osjecam krivom kada zalegnem i priustim si vecer samozadovoljstva
Autor: juicy-mama | 10.10.2011. u 23:38 | opcije
Juicy, mislim da trebaš biti sretna svaki put kad samoj sebi možeš priuštiti neko zadovoljstvo, pa i nezdravo. Uostalom, i seks je rizična djelatnost. A životna je činjenica da ga u tvojim i mojim godinama ima sve manje. Što je i prirodno, jer je na mladima red da ga odrade, u svim njegovim rizicima i dobrim i lošim posljedicama. S druge strane, čitam da je u staračkim domovima jako veselo i nećudoredno: valjda se ljudi konačno opuste. Valjda prestanu uzdisati za minulim ljepotama, minulim vremenima, minulim tijelima. I onda priušte onima koja imaju ono što mogu i što ova mogu podnijeti.
Haug i laku noć!
Autor: vegavega8 | 10.10.2011. u 23:46 | opcije
....a da bi uopce dosli do starackih domova, trebamo se malo pricuvati, a tko ce nas, ako necemo sami...to je moj point :::))))
Laku noc (a sta cu ja sada, kad vi idete spavati)
Autor: juicy-mama | 10.10.2011. u 23:49 | opcije
