FINO I FRIŠKO

14.10.2011. u 6:40   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Postoje mace koje ne vole ribu...interesantno, jedna od onih jadnica tamo na moru, nista jela nista od ribe ...

Autor: juicy-mama   |   14.10.2011. u 6:50   |   opcije


Možda se predozirala već u mladosti ;-))

Autor: vegavega8   |   14.10.2011. u 7:04   |   opcije


jutro...dobar ulov !.. friško na starom , ruzinavom... odlično ...pastrva , čini mi se..

Autor: Oci-Boje-Duge   |   14.10.2011. u 7:05   |   opcije


oči to je štuka mala oko pola kile

Autor: vuklisicaa   |   14.10.2011. u 7:31   |   opcije


TNX...vuk... a na koji mamac ide štuka ??

Autor: Oci-Boje-Duge   |   14.10.2011. u 7:34   |   opcije


A na koji mamac ide vuk? :)))

Autor: juicy-mama   |   14.10.2011. u 7:37   |   opcije


na živu ribicu...ili na umjetnu imitaciju žive..što se koristi posebnom tehnikom koju ribiči zovu špinabje...znači zabacivaš tu umjetnu ribicu i povlačuš ju onako kako bi se ta ribica kretala u vodi ..a štuka kao grabežljivac ju napada ...

Autor: vuklisicaa   |   14.10.2011. u 7:39   |   opcije


Sad fakat idem spavati, kasno je proslo pola dva, GN

Autor: juicy-mama   |   14.10.2011. u 7:39   |   opcije


špinanje.....

Autor: vuklisicaa   |   14.10.2011. u 7:40   |   opcije


klasika... velka riba jede malu ribu .....:))

Autor: Oci-Boje-Duge   |   14.10.2011. u 7:43   |   opcije


laku noć ,. mama....ma gdje bila ..:))

Autor: Oci-Boje-Duge   |   14.10.2011. u 7:43   |   opcije


đusi, mačke oslijepe kad jedu previše ribe.

Autor: dudhaimurvimorus   |   14.10.2011. u 10:53   |   opcije


bok. Da swe malo uključim. Na temu ribolova uvijek sam za. I ja sam ribolovac.
Kod vas je špin anmje a kod nas bi sličnio bilo ----panulanje.

Autor: emina40   |   14.10.2011. u 12:22   |   opcije


da može se reći panulanje...jako slično

Autor: vuklisicaa   |   14.10.2011. u 16:56   |   opcije


Dodaj komentar