Postoje mace koje ne vole ribu...interesantno, jedna od onih jadnica tamo na moru, nista jela nista od ribe ...
Autor: juicy-mama | 14.10.2011. u 6:50 | opcije
Možda se predozirala već u mladosti ;-))
Autor: vegavega8 | 14.10.2011. u 7:04 | opcije
jutro...dobar ulov !.. friško na starom , ruzinavom... odlično ...pastrva , čini mi se..
Autor: Oci-Boje-Duge | 14.10.2011. u 7:05 | opcije
oči to je štuka mala oko pola kile
Autor: vuklisicaa | 14.10.2011. u 7:31 | opcije
TNX...vuk... a na koji mamac ide štuka ??
Autor: Oci-Boje-Duge | 14.10.2011. u 7:34 | opcije
A na koji mamac ide vuk? :)))
Autor: juicy-mama | 14.10.2011. u 7:37 | opcije
na živu ribicu...ili na umjetnu imitaciju žive..što se koristi posebnom tehnikom koju ribiči zovu špinabje...znači zabacivaš tu umjetnu ribicu i povlačuš ju onako kako bi se ta ribica kretala u vodi ..a štuka kao grabežljivac ju napada ...
Autor: vuklisicaa | 14.10.2011. u 7:39 | opcije
Sad fakat idem spavati, kasno je proslo pola dva, GN
Autor: juicy-mama | 14.10.2011. u 7:39 | opcije
špinanje.....
Autor: vuklisicaa | 14.10.2011. u 7:40 | opcije
klasika... velka riba jede malu ribu .....:))
Autor: Oci-Boje-Duge | 14.10.2011. u 7:43 | opcije
laku noć ,. mama....ma gdje bila ..:))
Autor: Oci-Boje-Duge | 14.10.2011. u 7:43 | opcije
đusi, mačke oslijepe kad jedu previše ribe.
Autor: dudhaimurvimorus | 14.10.2011. u 10:53 | opcije
bok. Da swe malo uključim. Na temu ribolova uvijek sam za. I ja sam ribolovac.
Kod vas je špin anmje a kod nas bi sličnio bilo ----panulanje.
Autor: emina40 | 14.10.2011. u 12:22 | opcije
da može se reći panulanje...jako slično
Autor: vuklisicaa | 14.10.2011. u 16:56 | opcije
