KAJ PODVIRUJEŠ

15.10.2011. u 9:07   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Joj ovo neki izgladnjeli leopard ? krenuo u lov ?
Jutro ..:))

Autor: Oci-Boje-Duge   |   15.10.2011. u 9:13   |   opcije


Naravno, oči su prve!

Autor: vegavega8   |   15.10.2011. u 9:15   |   opcije


Pod repom, htjedoh još napisati.

Autor: vegavega8   |   15.10.2011. u 9:16   |   opcije


Sve što dolazi iz mačjeg roda...meni paše...:))

Autor: Oci-Boje-Duge   |   15.10.2011. u 9:16   |   opcije


Jedino mi se ne sviđa kad moj mačak krene lizat svoje međunožje... ne mogu ga ljubit tri dana kad to vidim....

Autor: Oci-Boje-Duge   |   15.10.2011. u 9:17   |   opcije


baš dobra fotkica.

Autor: juanita_bandita   |   15.10.2011. u 9:30   |   opcije


Isprike, neki ljudi vole telefonirati čim otvore oči. (Ili ih otvore puno ranije od mene?)

Autor: vegavega8   |   15.10.2011. u 9:53   |   opcije


Haha....da..
Interesira me da li si on, ona ili ono.....HaH

Autor: korala   |   15.10.2011. u 13:34   |   opcije


Dodaj komentar