Joj ovo neki izgladnjeli leopard ? krenuo u lov ?
Jutro ..:))
Autor: Oci-Boje-Duge | 15.10.2011. u 9:13 | opcije
Naravno, oči su prve!
Autor: vegavega8 | 15.10.2011. u 9:15 | opcije
Pod repom, htjedoh još napisati.
Autor: vegavega8 | 15.10.2011. u 9:16 | opcije
Sve što dolazi iz mačjeg roda...meni paše...:))
Autor: Oci-Boje-Duge | 15.10.2011. u 9:16 | opcije
Jedino mi se ne sviđa kad moj mačak krene lizat svoje međunožje... ne mogu ga ljubit tri dana kad to vidim....
Autor: Oci-Boje-Duge | 15.10.2011. u 9:17 | opcije
baš dobra fotkica.
Autor: juanita_bandita | 15.10.2011. u 9:30 | opcije
Isprike, neki ljudi vole telefonirati čim otvore oči. (Ili ih otvore puno ranije od mene?)
Autor: vegavega8 | 15.10.2011. u 9:53 | opcije
Haha....da..
Interesira me da li si on, ona ili ono.....HaH
Autor: korala | 15.10.2011. u 13:34 | opcije
