MALO GRIJEHA

15.10.2011. u 23:15   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ben ti črnu

Autor: Philippe_de_Mala   |   15.10.2011. u 23:25   |   opcije


a još san danas čuja da je jedna biškupja u ameriku ispatila cca 10 milja dolori jerbo su ka nešt pedofilirali njeni mislin uposlenici

Autor: Philippe_de_Mala   |   15.10.2011. u 23:25   |   opcije


pa si si ga mislin oklen jim

Autor: Philippe_de_Mala   |   15.10.2011. u 23:26   |   opcije


mislim dokazi kontra zaposlenika

Autor: Philippe_de_Mala   |   15.10.2011. u 23:26   |   opcije


a pare valda dao gazda

Autor: Philippe_de_Mala   |   15.10.2011. u 23:26   |   opcije


A znaš ono, Pilipe, "Daće bog!"

Autor: vegavega8   |   15.10.2011. u 23:32   |   opcije


Ali nije samo crna grešnica - i ova bijela si je bogme priuštila šlaga.

Autor: vegavega8   |   15.10.2011. u 23:32   |   opcije


A i popac nešto smišlja... A garant nije bezgrešno!

Autor: vegavega8   |   15.10.2011. u 23:33   |   opcije


ja si ga mislin da si bila misli vako nekako

Autor: Philippe_de_Mala   |   15.10.2011. u 23:35   |   opcije


vid crne kuje kak može odolit onom slatkišu

Autor: Philippe_de_Mala   |   15.10.2011. u 23:36   |   opcije


Dodaj komentar