ben ti črnu
Autor: Philippe_de_Mala | 15.10.2011. u 23:25 | opcije
a još san danas čuja da je jedna biškupja u ameriku ispatila cca 10 milja dolori jerbo su ka nešt pedofilirali njeni mislin uposlenici
Autor: Philippe_de_Mala | 15.10.2011. u 23:25 | opcije
pa si si ga mislin oklen jim
Autor: Philippe_de_Mala | 15.10.2011. u 23:26 | opcije
mislim dokazi kontra zaposlenika
Autor: Philippe_de_Mala | 15.10.2011. u 23:26 | opcije
a pare valda dao gazda
Autor: Philippe_de_Mala | 15.10.2011. u 23:26 | opcije
A znaš ono, Pilipe, "Daće bog!"
Autor: vegavega8 | 15.10.2011. u 23:32 | opcije
Ali nije samo crna grešnica - i ova bijela si je bogme priuštila šlaga.
Autor: vegavega8 | 15.10.2011. u 23:32 | opcije
A i popac nešto smišlja... A garant nije bezgrešno!
Autor: vegavega8 | 15.10.2011. u 23:33 | opcije
ja si ga mislin da si bila misli vako nekako
Autor: Philippe_de_Mala | 15.10.2011. u 23:35 | opcije
vid crne kuje kak može odolit onom slatkišu
Autor: Philippe_de_Mala | 15.10.2011. u 23:36 | opcije
