Samo Bailys fali.
Autor: vegavega8 | 16.10.2011. u 23:18 | opcije
lol
Autor: trazimtejesitu | 16.10.2011. u 23:19 | opcije
A dildač je, kladim se, na stoličici, pod onim nečim s volančekima.
Autor: vegavega8 | 16.10.2011. u 23:21 | opcije
tragedija
Autor: Illija | 16.10.2011. u 23:21 | opcije
ne vidiš bočicu na dnu kreveta, podrinkala je već, kaj je trebala.
Autor: ROCO | 16.10.2011. u 23:22 | opcije
Voli ona i liker od jaja, ako baš nema Baileys-a :P
Autor: GeorgeClooney_pravi | 16.10.2011. u 23:23 | opcije
Mislim da su ono pivice, Roco. Bailys je preskup da ga sam tako strusi.
Autor: vegavega8 | 16.10.2011. u 23:26 | opcije
Je, Đuro, ali kak će nabaviti svježa jajca?
Autor: vegavega8 | 16.10.2011. u 23:26 | opcije
Rekoh da voli, ne ulazim u njene načine nabavke :P
Autor: GeorgeClooney_pravi | 16.10.2011. u 23:27 | opcije
igračku je metnula tak kam i treba, kaj joj ne vidiš facu, kak je ukočena
Autor: ROCO | 16.10.2011. u 23:30 | opcije
Roco, praf da ti velim, nikad nisam gledala ženske face u takvim situacijama.
Autor: vegavega8 | 16.10.2011. u 23:33 | opcije
evo sad vidiš
Autor: ROCO | 16.10.2011. u 23:34 | opcije
Đuro, ne ulazim ni ja, ali primijećujem da se već gadno snervala.
Autor: vegavega8 | 16.10.2011. u 23:34 | opcije
Ah, sad tek primijetih da nam je i Illija svratio... Bok, Illija! Opet sevdah, a?
Autor: vegavega8 | 16.10.2011. u 23:35 | opcije
Valjda je nestašica :P
Autor: GeorgeClooney_pravi | 16.10.2011. u 23:36 | opcije
kaj ne vidite da se sva napuhnula od pive, sve je spila
Autor: trazimtejesitu | 16.10.2011. u 23:37 | opcije
Je, al zato je sva zategnuta, trazimte ;-))
Autor: vegavega8 | 16.10.2011. u 23:39 | opcije
