Samo Bailys fali.

Autor: vegavega8   |   16.10.2011. u 23:18   |   opcije


lol

Autor: trazimtejesitu   |   16.10.2011. u 23:19   |   opcije


A dildač je, kladim se, na stoličici, pod onim nečim s volančekima.

Autor: vegavega8   |   16.10.2011. u 23:21   |   opcije


tragedija

Autor: Illija   |   16.10.2011. u 23:21   |   opcije


ne vidiš bočicu na dnu kreveta, podrinkala je već, kaj je trebala.

Autor: ROCO   |   16.10.2011. u 23:22   |   opcije


Voli ona i liker od jaja, ako baš nema Baileys-a :P

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   16.10.2011. u 23:23   |   opcije


Mislim da su ono pivice, Roco. Bailys je preskup da ga sam tako strusi.

Autor: vegavega8   |   16.10.2011. u 23:26   |   opcije


Je, Đuro, ali kak će nabaviti svježa jajca?

Autor: vegavega8   |   16.10.2011. u 23:26   |   opcije


Rekoh da voli, ne ulazim u njene načine nabavke :P

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   16.10.2011. u 23:27   |   opcije


igračku je metnula tak kam i treba, kaj joj ne vidiš facu, kak je ukočena

Autor: ROCO   |   16.10.2011. u 23:30   |   opcije


Roco, praf da ti velim, nikad nisam gledala ženske face u takvim situacijama.

Autor: vegavega8   |   16.10.2011. u 23:33   |   opcije


evo sad vidiš

Autor: ROCO   |   16.10.2011. u 23:34   |   opcije


Đuro, ne ulazim ni ja, ali primijećujem da se već gadno snervala.

Autor: vegavega8   |   16.10.2011. u 23:34   |   opcije


Ah, sad tek primijetih da nam je i Illija svratio... Bok, Illija! Opet sevdah, a?

Autor: vegavega8   |   16.10.2011. u 23:35   |   opcije


Valjda je nestašica :P

Autor: GeorgeClooney_pravi   |   16.10.2011. u 23:36   |   opcije


kaj ne vidite da se sva napuhnula od pive, sve je spila

Autor: trazimtejesitu   |   16.10.2011. u 23:37   |   opcije


Je, al zato je sva zategnuta, trazimte ;-))

Autor: vegavega8   |   16.10.2011. u 23:39   |   opcije


Dodaj komentar