Odlična fotka, i samslikam ,, ai fotografiram. Fino uočen trenutak.
Autor: blacky37 | 18.10.2011. u 9:17 | opcije
Autoru bi ova pohvala bila draga, sigurna sam, ali ne znam tko je.
Autor: vegavega8 | 18.10.2011. u 9:22 | opcije
mmmm ...mačka u crnom i spiza (diš lipše) :)
Autor: macak_pasko | 18.10.2011. u 9:41 | opcije
A mačak u čizmama je Žilijen Sorel, glavom od sedam godina, a bome i brkom.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.10.2011. u 10:23 | opcije
