CRVENO I CRNO

18.10.2011. u 8:59   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Odlična fotka, i samslikam ,, ai fotografiram. Fino uočen trenutak.

Autor: blacky37   |   18.10.2011. u 9:17   |   opcije


Autoru bi ova pohvala bila draga, sigurna sam, ali ne znam tko je.

Autor: vegavega8   |   18.10.2011. u 9:22   |   opcije


mmmm ...mačka u crnom i spiza (diš lipše) :)

Autor: macak_pasko   |   18.10.2011. u 9:41   |   opcije


A mačak u čizmama je Žilijen Sorel, glavom od sedam godina, a bome i brkom.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.10.2011. u 10:23   |   opcije


Dodaj komentar