Ovo su mazgice/magarčići sa farme iz Raše ?? ..garant jesu... slatki su mi.....i viđam ih često, kad god idem za Pulu... miroljubivi su da ne mogu bit miroljubiviji..djeca ih jako vole, dolaze kod njih igrati se ..to je već postao redovni izlet svih razreda iz svih škola po Istri... kažem ti za ozbać..jako miroljubive životnje .. a ne ko tamo neki divlji/poludivlji i što ti ja znam...:)))
Autor: Oci-Boje-Duge | 19.10.2011. u 7:16 | opcije
Pitam se, jesi li zbilja toliko glupa ili toliko bezobrazna da misliš da ću unedogled tolerirati osobu koja je potpisivala neke peticije protiv mene i okrivljavala me za "zločine srca" i kajtijaznam? U stvari, odgovor me ne zanima. Kao ni tvoje prisustvo na mojim blogovima. Ukratko, odnjači!
Autor: vegavega8 | 19.10.2011. u 7:43 | opcije
pa sto i one su reg.na iskrici..haahaaaaaaaaahaaaaahaaaa.
..kako ljepo..govore...po istrijansku...hahaaahhaa-:))))))))))
Autor: corona11 | 19.10.2011. u 10:49 | opcije
