IMAJU STAV

20.10.2011. u 22:16   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Mačka je spremna i na akciju.

Autor: vegavega8   |   20.10.2011. u 22:22   |   opcije


Cucak je HDZ-ovac: čeka da mu dadnu.

Autor: vegavega8   |   20.10.2011. u 22:22   |   opcije


Mislim, ne HDZ-ovac na vlasti, nego potencijalni glasač.

Autor: vegavega8   |   20.10.2011. u 22:22   |   opcije


Ako izvrši sve naredbe, dat će mu.

Autor: vegavega8   |   20.10.2011. u 22:23   |   opcije


Mačka je odlučila: čeka do svog roka. Onda bu se sama ogrebala.

Autor: vegavega8   |   20.10.2011. u 22:23   |   opcije


A te hadezeovske dušice su fakat simpa na svoj način: tak su puni ljubavi. I odanosti. Do gluposti. Iako nisu nužno glupi.

Autor: vegavega8   |   20.10.2011. u 22:25   |   opcije


"Dobar Hadezejko..." i sav se rastopi. Ne moraš mu niš ni dati.

Autor: vegavega8   |   20.10.2011. u 22:25   |   opcije


A mačku će optužiti za nelojalnost. I pretjeranu samostalnost.

Autor: vegavega8   |   20.10.2011. u 22:26   |   opcije


Nego, mene zapraf boli dupe.

Autor: vegavega8   |   20.10.2011. u 22:28   |   opcije


Pojma nisam imala da u dupetu imam toliko mišića! A većinu nikad ne koristim. Iako sam furt na riti.

Autor: vegavega8   |   20.10.2011. u 22:29   |   opcije


I tak sam skužila da nemrem zauzeti baš svaki stav.

Autor: vegavega8   |   20.10.2011. u 22:30   |   opcije


Neke ne mogu ni razmatrati.

Autor: vegavega8   |   20.10.2011. u 22:31   |   opcije


A mislim, bilo bi fora da mogu... Ne znači da bih stalno imala, ali mislim da bih bolje mogla izabrati koji mi najbolje odgovara.

Autor: vegavega8   |   20.10.2011. u 22:32   |   opcije


Jebga, svi smo mi vako ili nako kljakavi: uvijek smo u stavu koji nam je najkomotniji. Počnemo misliti da je i najprirodniji.

Autor: vegavega8   |   20.10.2011. u 22:32   |   opcije


I tak, mogla bih ja još o stavovima, ali mislim da bi bilo pametnije da promijenim svoj.

Autor: vegavega8   |   20.10.2011. u 22:33   |   opcije


Dodaj komentar