Mačka je spremna i na akciju.
Autor: vegavega8 | 20.10.2011. u 22:22 | opcije
Cucak je HDZ-ovac: čeka da mu dadnu.
Autor: vegavega8 | 20.10.2011. u 22:22 | opcije
Mislim, ne HDZ-ovac na vlasti, nego potencijalni glasač.
Autor: vegavega8 | 20.10.2011. u 22:22 | opcije
Ako izvrši sve naredbe, dat će mu.
Autor: vegavega8 | 20.10.2011. u 22:23 | opcije
Mačka je odlučila: čeka do svog roka. Onda bu se sama ogrebala.
Autor: vegavega8 | 20.10.2011. u 22:23 | opcije
A te hadezeovske dušice su fakat simpa na svoj način: tak su puni ljubavi. I odanosti. Do gluposti. Iako nisu nužno glupi.
Autor: vegavega8 | 20.10.2011. u 22:25 | opcije
"Dobar Hadezejko..." i sav se rastopi. Ne moraš mu niš ni dati.
Autor: vegavega8 | 20.10.2011. u 22:25 | opcije
A mačku će optužiti za nelojalnost. I pretjeranu samostalnost.
Autor: vegavega8 | 20.10.2011. u 22:26 | opcije
Nego, mene zapraf boli dupe.
Autor: vegavega8 | 20.10.2011. u 22:28 | opcije
Pojma nisam imala da u dupetu imam toliko mišića! A većinu nikad ne koristim. Iako sam furt na riti.
Autor: vegavega8 | 20.10.2011. u 22:29 | opcije
I tak sam skužila da nemrem zauzeti baš svaki stav.
Autor: vegavega8 | 20.10.2011. u 22:30 | opcije
Neke ne mogu ni razmatrati.
Autor: vegavega8 | 20.10.2011. u 22:31 | opcije
A mislim, bilo bi fora da mogu... Ne znači da bih stalno imala, ali mislim da bih bolje mogla izabrati koji mi najbolje odgovara.
Autor: vegavega8 | 20.10.2011. u 22:32 | opcije
Jebga, svi smo mi vako ili nako kljakavi: uvijek smo u stavu koji nam je najkomotniji. Počnemo misliti da je i najprirodniji.
Autor: vegavega8 | 20.10.2011. u 22:32 | opcije
I tak, mogla bih ja još o stavovima, ali mislim da bi bilo pametnije da promijenim svoj.
Autor: vegavega8 | 20.10.2011. u 22:33 | opcije
