MICA PACIFISTICA

22.10.2011. u 7:56   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

tooooooo macoooo :))

Autor: macak_pasko   |   22.10.2011. u 7:56   |   opcije


Kad bi sve mačke na svijetu, baš kao svi... itd.

Autor: vegavega8   |   22.10.2011. u 8:08   |   opcije


to je nazi špijunka(-:

Autor: zelenaruka   |   22.10.2011. u 9:14   |   opcije


Ma nije! Ja mislim da je ona osnivačica Mirovnih snaga.

Autor: vegavega8   |   22.10.2011. u 9:29   |   opcije


Nego, baš me zanima kak je nastao ovaj gif: jel iz niza fotki, ili su nekak prebacili neki prastari film u digitalni oblik?

Autor: vegavega8   |   22.10.2011. u 9:30   |   opcije


A i fenomenalno mi je to kak iz svakog rata možeš naći ovakve slike životinjaca s vojnicima. I ta vojnička lica, sva razblažena i zaigrana, usred grozota.

Autor: vegavega8   |   22.10.2011. u 9:31   |   opcije


Jedne sekunde se igraš s mačkom, sljedeće nekog ubiješ. Užas!

Autor: vegavega8   |   22.10.2011. u 9:32   |   opcije


Nadam se da su preživjeli. I vojak i mačka.

Autor: vegavega8   |   22.10.2011. u 9:32   |   opcije


tu smo. svi na broju ;)

Autor: macak_pasko   |   22.10.2011. u 10:08   |   opcije


Dodaj komentar