tooooooo macoooo :))
Autor: macak_pasko | 22.10.2011. u 7:56 | opcije
Kad bi sve mačke na svijetu, baš kao svi... itd.
Autor: vegavega8 | 22.10.2011. u 8:08 | opcije
to je nazi špijunka(-:
Autor: zelenaruka | 22.10.2011. u 9:14 | opcije
Ma nije! Ja mislim da je ona osnivačica Mirovnih snaga.
Autor: vegavega8 | 22.10.2011. u 9:29 | opcije
Nego, baš me zanima kak je nastao ovaj gif: jel iz niza fotki, ili su nekak prebacili neki prastari film u digitalni oblik?
Autor: vegavega8 | 22.10.2011. u 9:30 | opcije
A i fenomenalno mi je to kak iz svakog rata možeš naći ovakve slike životinjaca s vojnicima. I ta vojnička lica, sva razblažena i zaigrana, usred grozota.
Autor: vegavega8 | 22.10.2011. u 9:31 | opcije
Jedne sekunde se igraš s mačkom, sljedeće nekog ubiješ. Užas!
Autor: vegavega8 | 22.10.2011. u 9:32 | opcije
Nadam se da su preživjeli. I vojak i mačka.
Autor: vegavega8 | 22.10.2011. u 9:32 | opcije
tu smo. svi na broju ;)
Autor: macak_pasko | 22.10.2011. u 10:08 | opcije
