Prvo sam mislila staviti naslov "Popizdičica". Ali onda mi je sinulo da se ona nemre tak dobro zabavljati.
Autor: vegavega8 | 22.10.2011. u 23:05 | opcije
Niti je ovak simpa.
Autor: vegavega8 | 22.10.2011. u 23:06 | opcije
Hehe, da mi je vidjeti singlića s ovakvom u krevetu! :-)))))))))))
Autor: vegavega8 | 22.10.2011. u 23:06 | opcije
Mislim da bi ame mogla biti takva, ako otkvači malo na tu stranu.
Autor: vegavega8 | 22.10.2011. u 23:07 | opcije
A i Medo je tu: nit živ, nit mrtav.
Autor: vegavega8 | 22.10.2011. u 23:08 | opcije
Prostro se i čeka.
Autor: vegavega8 | 22.10.2011. u 23:08 | opcije
Kad ga ova gurne, on se pravi mrtav.
Autor: vegavega8 | 22.10.2011. u 23:09 | opcije
I čeka oćel opet.
Autor: vegavega8 | 22.10.2011. u 23:09 | opcije
A ova uživa bez obzira. Pa da, tak je to, ak se žena uzbudi kak treba, uvijek joj je dobro.
Autor: vegavega8 | 22.10.2011. u 23:12 | opcije
naravno veg..
Autor: osung | 22.10.2011. u 23:17 | opcije
Je. Kaj li je ovu uzbudilo, da mi je znati? Iskrica nije, garant.
Autor: vegavega8 | 22.10.2011. u 23:18 | opcije
ne, nikako..možda je buhica podražila :)
Autor: osung | 22.10.2011. u 23:25 | opcije
