ZVIJER U KREVETU

22.10.2011. u 23:03   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Prvo sam mislila staviti naslov "Popizdičica". Ali onda mi je sinulo da se ona nemre tak dobro zabavljati.

Autor: vegavega8   |   22.10.2011. u 23:05   |   opcije


Niti je ovak simpa.

Autor: vegavega8   |   22.10.2011. u 23:06   |   opcije


Hehe, da mi je vidjeti singlića s ovakvom u krevetu! :-)))))))))))

Autor: vegavega8   |   22.10.2011. u 23:06   |   opcije


Mislim da bi ame mogla biti takva, ako otkvači malo na tu stranu.

Autor: vegavega8   |   22.10.2011. u 23:07   |   opcije


A i Medo je tu: nit živ, nit mrtav.

Autor: vegavega8   |   22.10.2011. u 23:08   |   opcije


Prostro se i čeka.

Autor: vegavega8   |   22.10.2011. u 23:08   |   opcije


Kad ga ova gurne, on se pravi mrtav.

Autor: vegavega8   |   22.10.2011. u 23:09   |   opcije


I čeka oćel opet.

Autor: vegavega8   |   22.10.2011. u 23:09   |   opcije


A ova uživa bez obzira. Pa da, tak je to, ak se žena uzbudi kak treba, uvijek joj je dobro.

Autor: vegavega8   |   22.10.2011. u 23:12   |   opcije


naravno veg..

Autor: osung   |   22.10.2011. u 23:17   |   opcije


Je. Kaj li je ovu uzbudilo, da mi je znati? Iskrica nije, garant.

Autor: vegavega8   |   22.10.2011. u 23:18   |   opcije


ne, nikako..možda je buhica podražila :)

Autor: osung   |   22.10.2011. u 23:25   |   opcije


Dodaj komentar