Vega, ova je slika užasna, necu je gledati....u ž a s n a
Autor: juicy-mama | 23.10.2011. u 23:07 | opcije
A hebga, juicy, that's life.
Autor: vegavega8 | 23.10.2011. u 23:09 | opcije
vidiš !?
sve troje je mršavo !!
Autor: GROCA | 23.10.2011. u 23:12 | opcije
Ako je ovo odgovor na blog od djus .....ti si bolesna ,vise nego sto si teska !!
Autor: mani-price | 23.10.2011. u 23:12 | opcije
Groco, napisah gore da ovi brinu o DUŠI ;-))
Autor: vegavega8 | 23.10.2011. u 23:13 | opcije
Mani, mislim da je tvoj komentar neumjesan i nepristojan. Juicyin blog sam tek sad vidjela (jerbo ne visim ovdje 24/7, kao neki, jel'te...)
Autor: vegavega8 | 23.10.2011. u 23:14 | opcije
To me podsjeca na jednu emisiju od National Geografica o lavici, koja je danima lutala s lanetom...ne znam kako se završilo, jer nisam htjela gledati, još imam noćne more od tog
Autor: juicy-mama | 23.10.2011. u 23:14 | opcije
Ma nije Mani, to je Blog kao blog, jedino ja to ne mogu vidjeti, scrolam tako da ne vidim sliku...
Autor: juicy-mama | 23.10.2011. u 23:15 | opcije
geographic
Autor: juicy-mama | 23.10.2011. u 23:16 | opcije
Mislim, manina asocijacija je za moj pojam bolesna... ako ćemo dijagnostički.
Autor: vegavega8 | 23.10.2011. u 23:17 | opcije
vega,
moj kmentar je potvrda tvog "naslova"
da nije tako, bar netko nebi bio mršav !!
Autor: GROCA | 23.10.2011. u 23:18 | opcije
Je, juicy, mace su nam slatke, jel'tak, ali mace moraju nešto i papati. Kad su male, kućne, papaju mišeke (i moja bi ga sa zadovoljstvom smazala, samo da joj se ukaže prilika), a kad su velike, onda veće zalogaje. Koji su nam također slatki, ali ne gastronomski. I that's life.
Autor: vegavega8 | 23.10.2011. u 23:18 | opcije
Da, Groco, slažemo se. Uvjerena sam da ove dvije podučavaju malu kak se treba čuvati kad je sama u divljini.
Autor: vegavega8 | 23.10.2011. u 23:20 | opcije
Idem negdje van, bilo gdje, vec sam satima tu, imas pravo...nemam život, sranje
Autor: juicy-mama | 23.10.2011. u 23:21 | opcije
dušebrižnici ti obično izjedu dušu
zato izbjegavam rodbinu ko popove
Autor: zlato-picka | 23.10.2011. u 23:24 | opcije
Juicy, primjedba o 24/7 nije išla tebi, ali da, mislim da je bolje malo protegnuti noge :-))
Autor: vegavega8 | 23.10.2011. u 23:25 | opcije
i da mi jebeš sve, ne vidim kakve veze ovo ima s đusinim blogom
a što se tiče slike, tek sam skontala kad su počeli komentirati
ne znam nabrojati dvi životinje ako ih nema na gastru u konzumu pa da me mučiš danima
Autor: zlato-picka | 23.10.2011. u 23:25 | opcije
Zlatopičko, ali zato imaš drugu obitelj ovdje na Iskrici :-)))))))
Autor: vegavega8 | 23.10.2011. u 23:26 | opcije
Ja baš jučer kupila odličnu kobasu od srnetine.
Autor: vegavega8 | 23.10.2011. u 23:26 | opcije
hehe, sve rodijaci
sramoto, pojela si bambija
Autor: zlato-picka | 23.10.2011. u 23:28 | opcije
ja psa ili mačku nikad ne bih smazala.
ne volim ih i kvit
Autor: zlato-picka | 23.10.2011. u 23:29 | opcije
ajde mani prepiši kako miriše sarajevo (na kebab) i miruj
Autor: zlato-picka | 23.10.2011. u 23:29 | opcije
Ma znaš kaj, ja mislim da bih ja svašta mogla smazati, ali ne onda kad hrani poznajem lice i kad smo se gledali u oči.
Autor: vegavega8 | 23.10.2011. u 23:31 | opcije
zato ja ne idem rakove
zbog horoskopa
ni ribice iz akvarija
Autor: zlato-picka | 23.10.2011. u 23:32 | opcije
A od čega se radi kebab? Jel od janka?
Autor: vegavega8 | 23.10.2011. u 23:33 | opcije
od par vrsta mesa valjda, ali toliko tanko režu da izgubi okus
dušebrižno skroz
a sve skupa na onom praljku izgleda ko ogroman penis
cili dan to peku
kako se brane od muva-ko zna
Autor: zlato-picka | 24.10.2011. u 0:04 | opcije
odo spavat.
noć
Autor: zlato-picka | 24.10.2011. u 0:04 | opcije
