(DUŠE)BRIŽNICI

23.10.2011. u 23:05   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Vega, ova je slika užasna, necu je gledati....u ž a s n a

Autor: juicy-mama   |   23.10.2011. u 23:07   |   opcije


A hebga, juicy, that's life.

Autor: vegavega8   |   23.10.2011. u 23:09   |   opcije


vidiš !?
sve troje je mršavo !!

Autor: GROCA   |   23.10.2011. u 23:12   |   opcije


Ako je ovo odgovor na blog od djus .....ti si bolesna ,vise nego sto si teska !!

Autor: mani-price   |   23.10.2011. u 23:12   |   opcije


Groco, napisah gore da ovi brinu o DUŠI ;-))

Autor: vegavega8   |   23.10.2011. u 23:13   |   opcije


Mani, mislim da je tvoj komentar neumjesan i nepristojan. Juicyin blog sam tek sad vidjela (jerbo ne visim ovdje 24/7, kao neki, jel'te...)

Autor: vegavega8   |   23.10.2011. u 23:14   |   opcije


To me podsjeca na jednu emisiju od National Geografica o lavici, koja je danima lutala s lanetom...ne znam kako se završilo, jer nisam htjela gledati, još imam noćne more od tog

Autor: juicy-mama   |   23.10.2011. u 23:14   |   opcije


Ma nije Mani, to je Blog kao blog, jedino ja to ne mogu vidjeti, scrolam tako da ne vidim sliku...

Autor: juicy-mama   |   23.10.2011. u 23:15   |   opcije


geographic

Autor: juicy-mama   |   23.10.2011. u 23:16   |   opcije


Mislim, manina asocijacija je za moj pojam bolesna... ako ćemo dijagnostički.

Autor: vegavega8   |   23.10.2011. u 23:17   |   opcije


vega,
moj kmentar je potvrda tvog "naslova"
da nije tako, bar netko nebi bio mršav !!

Autor: GROCA   |   23.10.2011. u 23:18   |   opcije


Je, juicy, mace su nam slatke, jel'tak, ali mace moraju nešto i papati. Kad su male, kućne, papaju mišeke (i moja bi ga sa zadovoljstvom smazala, samo da joj se ukaže prilika), a kad su velike, onda veće zalogaje. Koji su nam također slatki, ali ne gastronomski. I that's life.

Autor: vegavega8   |   23.10.2011. u 23:18   |   opcije


Da, Groco, slažemo se. Uvjerena sam da ove dvije podučavaju malu kak se treba čuvati kad je sama u divljini.

Autor: vegavega8   |   23.10.2011. u 23:20   |   opcije


Idem negdje van, bilo gdje, vec sam satima tu, imas pravo...nemam život, sranje

Autor: juicy-mama   |   23.10.2011. u 23:21   |   opcije


dušebrižnici ti obično izjedu dušu
zato izbjegavam rodbinu ko popove

Autor: zlato-picka   |   23.10.2011. u 23:24   |   opcije


Juicy, primjedba o 24/7 nije išla tebi, ali da, mislim da je bolje malo protegnuti noge :-))

Autor: vegavega8   |   23.10.2011. u 23:25   |   opcije


i da mi jebeš sve, ne vidim kakve veze ovo ima s đusinim blogom
a što se tiče slike, tek sam skontala kad su počeli komentirati
ne znam nabrojati dvi životinje ako ih nema na gastru u konzumu pa da me mučiš danima

Autor: zlato-picka   |   23.10.2011. u 23:25   |   opcije


Zlatopičko, ali zato imaš drugu obitelj ovdje na Iskrici :-)))))))

Autor: vegavega8   |   23.10.2011. u 23:26   |   opcije


Ja baš jučer kupila odličnu kobasu od srnetine.

Autor: vegavega8   |   23.10.2011. u 23:26   |   opcije


hehe, sve rodijaci
sramoto, pojela si bambija

Autor: zlato-picka   |   23.10.2011. u 23:28   |   opcije


ja psa ili mačku nikad ne bih smazala.
ne volim ih i kvit

Autor: zlato-picka   |   23.10.2011. u 23:29   |   opcije


ajde mani prepiši kako miriše sarajevo (na kebab) i miruj

Autor: zlato-picka   |   23.10.2011. u 23:29   |   opcije


Ma znaš kaj, ja mislim da bih ja svašta mogla smazati, ali ne onda kad hrani poznajem lice i kad smo se gledali u oči.

Autor: vegavega8   |   23.10.2011. u 23:31   |   opcije


zato ja ne idem rakove
zbog horoskopa
ni ribice iz akvarija

Autor: zlato-picka   |   23.10.2011. u 23:32   |   opcije


A od čega se radi kebab? Jel od janka?

Autor: vegavega8   |   23.10.2011. u 23:33   |   opcije


od par vrsta mesa valjda, ali toliko tanko režu da izgubi okus
dušebrižno skroz
a sve skupa na onom praljku izgleda ko ogroman penis
cili dan to peku
kako se brane od muva-ko zna

Autor: zlato-picka   |   24.10.2011. u 0:04   |   opcije


odo spavat.
noć

Autor: zlato-picka   |   24.10.2011. u 0:04   |   opcije


Dodaj komentar