biće da je ljenguza,ne voli raditi
Autor: YBCT10 | 24.10.2011. u 9:06 | opcije
Katastrofa! A tek se ispilio...
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 9:18 | opcije
Hehe, taman se čovjek navikne na vikend ljenčarenje, i eto ti ponedjeljka.... tja. Dobro ti jutro! :)
Autor: boooocka | 24.10.2011. u 9:22 | opcije
Kupio gazda sada već trećeg mladog pivca jer stari nije mogao zadovoljiti sve kokoše u kokošinjcu.
Dođe mladi pivac i kaže starom: "daj stari gubi se, od sada su ovo sve moje koke".
Stari ga zamoli: "Ostavi mi baren tri - četiri za po stare dane"
Mladi: "Nemore, sve su moje"
Stari ga opet zamoli: "Onda mi baren daj priliku u utrci do kraja kokošinjca i ako pobidin ostavi mi samo jednu kokoš."
I mladi pivac pristane, a stari mu kaže: "daj mi i dva koraka pridnosti jer sam ipak star".
I na ovo mlađi pristane.
Zaleti se mlađo za starin i nakon nekoliko koraka gazda kroz prozor upuca mlađeg.
"Bemti i ovaj treći je peder".
dobro jutro :)
Autor: macak_pasko | 24.10.2011. u 9:28 | opcije
Dobro jutro, buc, dobro jutro, paško! Ufff, mene danas ni puška ne bi pokrenula... Ali morat će zdrav razum, bljak :-((
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 9:38 | opcije
mačak : 0 - mozak : 0, cili dan ako triba. nešto mi se danas ne izlazi iz kuće :)
Autor: macak_pasko | 24.10.2011. u 9:43 | opcije
kako se životinje odmaraju?
Lav sam, tigar sa ljubavnicom a majmun sa ženom!
Autor: macak_pasko | 24.10.2011. u 9:44 | opcije
Hehe, a znamo da su majmuni među nabrojanima najpametniji :-))))
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 9:46 | opcije
ne poteži mačka za rep :)))))) frk frk kh kh (zakašlja san se) frk
Autor: macak_pasko | 24.10.2011. u 9:52 | opcije
