biće da je ljenguza,ne voli raditi

Autor: YBCT10   |   24.10.2011. u 9:06   |   opcije


Katastrofa! A tek se ispilio...

Autor: vegavega8   |   24.10.2011. u 9:18   |   opcije


Hehe, taman se čovjek navikne na vikend ljenčarenje, i eto ti ponedjeljka.... tja. Dobro ti jutro! :)

Autor: boooocka   |   24.10.2011. u 9:22   |   opcije


Kupio gazda sada već trećeg mladog pivca jer stari nije mogao zadovoljiti sve kokoše u kokošinjcu.
Dođe mladi pivac i kaže starom: "daj stari gubi se, od sada su ovo sve moje koke".
Stari ga zamoli: "Ostavi mi baren tri - četiri za po stare dane"
Mladi: "Nemore, sve su moje"
Stari ga opet zamoli: "Onda mi baren daj priliku u utrci do kraja kokošinjca i ako pobidin ostavi mi samo jednu kokoš."
I mladi pivac pristane, a stari mu kaže: "daj mi i dva koraka pridnosti jer sam ipak star".
I na ovo mlađi pristane.
Zaleti se mlađo za starin i nakon nekoliko koraka gazda kroz prozor upuca mlađeg.
"Bemti i ovaj treći je peder".

dobro jutro :)

Autor: macak_pasko   |   24.10.2011. u 9:28   |   opcije


Dobro jutro, buc, dobro jutro, paško! Ufff, mene danas ni puška ne bi pokrenula... Ali morat će zdrav razum, bljak :-((

Autor: vegavega8   |   24.10.2011. u 9:38   |   opcije


mačak : 0 - mozak : 0, cili dan ako triba. nešto mi se danas ne izlazi iz kuće :)

Autor: macak_pasko   |   24.10.2011. u 9:43   |   opcije


kako se životinje odmaraju?
Lav sam, tigar sa ljubavnicom a majmun sa ženom!

Autor: macak_pasko   |   24.10.2011. u 9:44   |   opcije


Hehe, a znamo da su majmuni među nabrojanima najpametniji :-))))

Autor: vegavega8   |   24.10.2011. u 9:46   |   opcije


ne poteži mačka za rep :)))))) frk frk kh kh (zakašlja san se) frk

Autor: macak_pasko   |   24.10.2011. u 9:52   |   opcije


Dodaj komentar