Pogled joj je cool :)
Autor: GeorgeClooney_pravi | 24.10.2011. u 14:34 | opcije
Možda djeluje zericu "napušeno" .P
Autor: GeorgeClooney_pravi | 24.10.2011. u 14:34 | opcije
Žirafe ne puše, one žvaču ;-))
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 14:35 | opcije
A možda tu i tam nekaj i ušmrknu.
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 14:36 | opcije
jel žensko, kad je stalno online
Autor: YBCT10 | 24.10.2011. u 14:37 | opcije
Ona je stalno above line.
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 14:40 | opcije
slič,i mai-sarai
Autor: YBCT10 | 24.10.2011. u 14:40 | opcije
Meni se čini da ima gušće dlake.
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 14:41 | opcije
vega popini joj profil
visina
težina
godine
i ostalo
Autor: YBCT10 | 24.10.2011. u 14:41 | opcije
Drage volje, YBCT, samo ne znam što znači "popini" :-((
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 14:43 | opcije
PopUni? E, viš, to bih mogla - sigurno bi bilo zanimljivih kandidata!
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 14:43 | opcije
PopUni? e to ti je to
znaš ti sve,samo voliš zekati
jel da
Autor: YBCT10 | 24.10.2011. u 14:44 | opcije
Hehe, pod ono "Imate li što dodati što ova pitanja nisu pokrila" napišem: oženjeni i nosorozi ne dolaze u obzir, ali kolibri mogu, iz higijenskih razloga.
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 14:45 | opcije
Ma znaš kaj, teško vidim ovak majušna slova s ovolike visine.
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 14:46 | opcije
ništa ti to ne vrijedi
ženski nickovi su tak popustljivi,
sve prolazi samo tako
Autor: YBCT10 | 24.10.2011. u 14:49 | opcije
A jel??? Viš, a tu na blogu se prave nepopustljive. (Ja sam polupropusna.)
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 14:53 | opcije
Gotova mi pauza, moram opet šljakati. Ne brinite, i dalje vas gledam s visoka! ;-))
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 14:53 | opcije
ode i moja pauza u gluposti
treba se popeti nakran/dizalicu i raditi da 17h
Autor: YBCT10 | 24.10.2011. u 14:57 | opcije
