Maca bi lako izasla na kraj 1:1, al ovako, kad gomila navali...tesko se obraniti, bolje je zbrisati
Autor: juicy-mama | 24.10.2011. u 23:02 | opcije
Je, al vidiš ti to, juicy, kad ostane nasamo s jednim, i ta je opet - oženjen! I onda sve ispočetka :-((
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 23:04 | opcije
*taJ
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 23:05 | opcije
a kaj to ima veze !?
Autor: GROCA | 24.10.2011. u 23:11 | opcije
To je bez veze, Groco ;-))
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 23:13 | opcije
zar ne vidiš da maca ima posla s djecom !!
Autor: GROCA | 24.10.2011. u 23:15 | opcije
Je, takvi su svi oženjeni kad vide samu mačku.
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 23:18 | opcije
(Malo zekam lokalne udavače koje se žale na invazije oženjenaca; a bez njih im se ovdje zbilja niš ne bi događalo.)
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 23:22 | opcije
žendba, ni za živu glavu !!??
Autor: GROCA | 24.10.2011. u 23:28 | opcije
*ženidba
Autor: GROCA | 24.10.2011. u 23:28 | opcije
A čuj, meni živa glava na ramenima znači puno više od prstena, ali vidim da se ovdje pišu protestna pisma adminima da zašto se Iskrica ne podijeli na oženjene i neoženjene. Tak da si ocvale udavače lakše proberu. Jerbo im je vid, bit će, oslabio od godina. I ručnog rada.
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 23:36 | opcije
Nego, odoh ja spavati da me oženjeni ne bi odveć razbudili. Laka vam noć i lijepi snovi!
Autor: vegavega8 | 24.10.2011. u 23:38 | opcije
Kaj fali rucnom radu?
U slobodno vrijeme se mora nesto raditi :)))
Autor: juicy-mama | 25.10.2011. u 0:08 | opcije
