Maca bi lako izasla na kraj 1:1, al ovako, kad gomila navali...tesko se obraniti, bolje je zbrisati

Autor: juicy-mama   |   24.10.2011. u 23:02   |   opcije


Je, al vidiš ti to, juicy, kad ostane nasamo s jednim, i ta je opet - oženjen! I onda sve ispočetka :-((

Autor: vegavega8   |   24.10.2011. u 23:04   |   opcije


*taJ

Autor: vegavega8   |   24.10.2011. u 23:05   |   opcije


a kaj to ima veze !?

Autor: GROCA   |   24.10.2011. u 23:11   |   opcije


To je bez veze, Groco ;-))

Autor: vegavega8   |   24.10.2011. u 23:13   |   opcije


zar ne vidiš da maca ima posla s djecom !!

Autor: GROCA   |   24.10.2011. u 23:15   |   opcije


Je, takvi su svi oženjeni kad vide samu mačku.

Autor: vegavega8   |   24.10.2011. u 23:18   |   opcije


(Malo zekam lokalne udavače koje se žale na invazije oženjenaca; a bez njih im se ovdje zbilja niš ne bi događalo.)

Autor: vegavega8   |   24.10.2011. u 23:22   |   opcije


žendba, ni za živu glavu !!??

Autor: GROCA   |   24.10.2011. u 23:28   |   opcije


*ženidba

Autor: GROCA   |   24.10.2011. u 23:28   |   opcije


A čuj, meni živa glava na ramenima znači puno više od prstena, ali vidim da se ovdje pišu protestna pisma adminima da zašto se Iskrica ne podijeli na oženjene i neoženjene. Tak da si ocvale udavače lakše proberu. Jerbo im je vid, bit će, oslabio od godina. I ručnog rada.

Autor: vegavega8   |   24.10.2011. u 23:36   |   opcije


Nego, odoh ja spavati da me oženjeni ne bi odveć razbudili. Laka vam noć i lijepi snovi!

Autor: vegavega8   |   24.10.2011. u 23:38   |   opcije


Kaj fali rucnom radu?
U slobodno vrijeme se mora nesto raditi :)))

Autor: juicy-mama   |   25.10.2011. u 0:08   |   opcije


Dodaj komentar