nije izbirljiv
negdi će upaliti
Autor: zlato-picka | 25.10.2011. u 8:51 | opcije
ajde vega, budi se
zamuti neku kavu
Autor: zlato-picka | 25.10.2011. u 8:52 | opcije
Raznolika prehrana je zdravija od monotone - dakle, puno malih ribica je bolje nego jedna velika.
Autor: vegavega8 | 25.10.2011. u 8:53 | opcije
Ma, ustala sam već odavno, ali nikak se probuditi... i kavu sam zamutila, ne ide pa ne ide!
Autor: vegavega8 | 25.10.2011. u 8:53 | opcije
vrime je ko stvoreno za spavanje
u proliće sam umorna, zimi mi je prehladno za ustajanje, liti me lovi fjaka od vrućine
kog vraga ne uvedu radno vrime od 11 za tlakaše
idem kupiti kolu, ovo mi je druga dupla jutros, otrovat ću se kavom
cmok
živila
Autor: zlato-picka | 25.10.2011. u 8:56 | opcije
probaj se naljutiti
pa se možda probudiš
meni svaki put upali
samo pribacim na emisiju dobro jutro
odmah mi dignu živce
Autor: zlato-picka | 25.10.2011. u 8:58 | opcije
Ma ne moram ja za ljutnju paliti telku, uvijek se netko nađe... Ali ne da mi se tako. Ja ću danas polako :-))
Autor: vegavega8 | 25.10.2011. u 9:02 | opcije
