LOVAC U MUTNOM

25.10.2011. u 8:40   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

nije izbirljiv
negdi će upaliti

Autor: zlato-picka   |   25.10.2011. u 8:51   |   opcije


ajde vega, budi se
zamuti neku kavu

Autor: zlato-picka   |   25.10.2011. u 8:52   |   opcije


Raznolika prehrana je zdravija od monotone - dakle, puno malih ribica je bolje nego jedna velika.

Autor: vegavega8   |   25.10.2011. u 8:53   |   opcije


Ma, ustala sam već odavno, ali nikak se probuditi... i kavu sam zamutila, ne ide pa ne ide!

Autor: vegavega8   |   25.10.2011. u 8:53   |   opcije


vrime je ko stvoreno za spavanje
u proliće sam umorna, zimi mi je prehladno za ustajanje, liti me lovi fjaka od vrućine
kog vraga ne uvedu radno vrime od 11 za tlakaše
idem kupiti kolu, ovo mi je druga dupla jutros, otrovat ću se kavom
cmok
živila

Autor: zlato-picka   |   25.10.2011. u 8:56   |   opcije


probaj se naljutiti
pa se možda probudiš
meni svaki put upali
samo pribacim na emisiju dobro jutro
odmah mi dignu živce

Autor: zlato-picka   |   25.10.2011. u 8:58   |   opcije


Ma ne moram ja za ljutnju paliti telku, uvijek se netko nađe... Ali ne da mi se tako. Ja ću danas polako :-))

Autor: vegavega8   |   25.10.2011. u 9:02   |   opcije


Dodaj komentar