šta joj je
Autor: zlato-picka | 25.10.2011. u 22:37 | opcije
prikrajamo drž. granice kod zelenorukog
idem tražiti anu salvetu da izvezem
Autor: zlato-picka | 25.10.2011. u 22:38 | opcije
I ona je zlatna, zlatopičko.
Autor: vegavega8 | 25.10.2011. u 22:40 | opcije
I uživa u sebi :-))
Autor: vegavega8 | 25.10.2011. u 22:40 | opcije
kod mene je više staro zlato
idem se malo izglanjcati
Autor: zlato-picka | 25.10.2011. u 22:41 | opcije
Nemoj preveć, bolje je kad ima patinu!
Autor: vegavega8 | 25.10.2011. u 22:44 | opcije
haha
kažu da se cipele najbolje glanjcaju puzdrom
puzdra je minđa
Autor: zlato-picka | 25.10.2011. u 22:47 | opcije
svašta... puzdra nije 'to'
Autor: _mr_no_ | 25.10.2011. u 22:51 | opcije
ajmo se kladiti u pelinkovac
je, al od gudina
Autor: zlato-picka | 25.10.2011. u 22:53 | opcije
to što mađari ne znaju mađarski, e to je njihov problem
evo nijemci npr. pojma nemaju o njemačkom.
ne razumiju nijednog hercegovca gastarbajtera
a zna se "najteže mi bilo prva dana dok nisam naučio jezik"
Autor: zlato-picka | 25.10.2011. u 22:56 | opcije
