šta joj je

Autor: zlato-picka   |   25.10.2011. u 22:37   |   opcije


prikrajamo drž. granice kod zelenorukog
idem tražiti anu salvetu da izvezem

Autor: zlato-picka   |   25.10.2011. u 22:38   |   opcije


I ona je zlatna, zlatopičko.

Autor: vegavega8   |   25.10.2011. u 22:40   |   opcije


I uživa u sebi :-))

Autor: vegavega8   |   25.10.2011. u 22:40   |   opcije


kod mene je više staro zlato
idem se malo izglanjcati

Autor: zlato-picka   |   25.10.2011. u 22:41   |   opcije


Nemoj preveć, bolje je kad ima patinu!

Autor: vegavega8   |   25.10.2011. u 22:44   |   opcije


haha
kažu da se cipele najbolje glanjcaju puzdrom
puzdra je minđa

Autor: zlato-picka   |   25.10.2011. u 22:47   |   opcije


svašta... puzdra nije 'to'

Autor: _mr_no_   |   25.10.2011. u 22:51   |   opcije


ajmo se kladiti u pelinkovac
je, al od gudina

Autor: zlato-picka   |   25.10.2011. u 22:53   |   opcije


to što mađari ne znaju mađarski, e to je njihov problem
evo nijemci npr. pojma nemaju o njemačkom.
ne razumiju nijednog hercegovca gastarbajtera
a zna se "najteže mi bilo prva dana dok nisam naučio jezik"

Autor: zlato-picka   |   25.10.2011. u 22:56   |   opcije


Dodaj komentar