jutro :)
Autor: macak_pasko | 26.10.2011. u 6:54 | opcije
I tebi, mačore! :-)) Jel te netko ovako lijepo probudio?
Autor: vegavega8 | 26.10.2011. u 7:01 | opcije
mobitel, sa pismon od U2 - Beautiful Day
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=co6WMzDOh1o
Autor: macak_pasko | 26.10.2011. u 8:01 | opcije
