ti si ona odvratna ženturača ovdje?
Autor: solo_zena | 26.10.2011. u 22:38 | opcije
Nemam pojma, nisam služba informacija.
Autor: vevegaga08 | 26.10.2011. u 22:44 | opcije
Hehe, solo ženturačica popizdila što netko nekog oće karat ;-))
Autor: vegavega8 | 26.10.2011. u 22:46 | opcije
Joooooooooj, kak je glupost zamorna i iritantna!
Autor: vegavega8 | 26.10.2011. u 22:46 | opcije
Nego, ovaj laf ima malo čudnu grivu. Ko da je bio kod frizera. Friško.
Autor: vegavega8 | 26.10.2011. u 22:47 | opcije
Zapravo je ljudski rod manjinska pojava u tom dotjerivanju žena - većina životinjskih vrsta to zadovoljstvo prepušta muškarcima. Žena ne mora niš osim pripustiti. Ako joj se hoće. I ako on to zaslužuje.
Autor: vegavega8 | 26.10.2011. u 22:48 | opcije
Samo mi ljudske ženke pušimo glupe reklame "Jer ja to zaslužujem"... Mislim, fakat: stavljati na sebe gomilu neučinkovitih i/ili štetnih pizdarija i smatrati da tak treba - fakat to zaslužujemo!
Autor: vegavega8 | 26.10.2011. u 22:49 | opcije
A pogle ovu: nit grive, nit šminke, nit cipela, samo se izvalila i čeka. A on se oblizuje. Sav upicanjen.
Autor: vegavega8 | 26.10.2011. u 22:52 | opcije
Ja mislim da on nju nece karati, oblizuje se, a nema ni sise
Autor: juicy-mama | 26.10.2011. u 22:53 | opcije
Istinabog, poslije bude ustala, ulovila antilopu i dofurala mu je pod nos. A on bude u međuvremenu svoju grivu producirao i nekoj drugoj. A hebga! Nikom nije samo dobro... Osim možda onim ptičicama kojima svi pticani moraju napraviti gnijezdo, otplesati ples, a onda ona blagoizvoli izabrati onoga koji je najbolji majstor i plesač. I onda je još hrani dok leži na jajima.
Autor: vegavega8 | 26.10.2011. u 22:55 | opcije
Je, juicy, i ja sam se dvoumila nije li ovo možda postkoitalna slika... Ali uz nju mi ne bi pasao prepoznatljiv naslov ;-))
Autor: vegavega8 | 26.10.2011. u 22:56 | opcije
:)))))))) juicy, e, sad sam odvalila na komentar:)))))
Autor: styx | 26.10.2011. u 22:59 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=dkQR28uH0aM&feature=related
Autor: juicy-mama | 26.10.2011. u 23:05 | opcije
Hahaha, a i Bata, bome, u zverskim gaćama!
Autor: vegavega8 | 26.10.2011. u 23:10 | opcije
E, a ja sad neću nikoga da karam, nego ću da se skinem i legnem da spavam. Laka vam noć! :-)))
Autor: vegavega8 | 26.10.2011. u 23:11 | opcije
