ti si ona odvratna ženturača ovdje?

Autor: solo_zena   |   26.10.2011. u 22:38   |   opcije


Nemam pojma, nisam služba informacija.

Autor: vevegaga08   |   26.10.2011. u 22:44   |   opcije


Hehe, solo ženturačica popizdila što netko nekog oće karat ;-))

Autor: vegavega8   |   26.10.2011. u 22:46   |   opcije


Joooooooooj, kak je glupost zamorna i iritantna!

Autor: vegavega8   |   26.10.2011. u 22:46   |   opcije


Nego, ovaj laf ima malo čudnu grivu. Ko da je bio kod frizera. Friško.

Autor: vegavega8   |   26.10.2011. u 22:47   |   opcije


Zapravo je ljudski rod manjinska pojava u tom dotjerivanju žena - većina životinjskih vrsta to zadovoljstvo prepušta muškarcima. Žena ne mora niš osim pripustiti. Ako joj se hoće. I ako on to zaslužuje.

Autor: vegavega8   |   26.10.2011. u 22:48   |   opcije


Samo mi ljudske ženke pušimo glupe reklame "Jer ja to zaslužujem"... Mislim, fakat: stavljati na sebe gomilu neučinkovitih i/ili štetnih pizdarija i smatrati da tak treba - fakat to zaslužujemo!

Autor: vegavega8   |   26.10.2011. u 22:49   |   opcije


A pogle ovu: nit grive, nit šminke, nit cipela, samo se izvalila i čeka. A on se oblizuje. Sav upicanjen.

Autor: vegavega8   |   26.10.2011. u 22:52   |   opcije


Ja mislim da on nju nece karati, oblizuje se, a nema ni sise

Autor: juicy-mama   |   26.10.2011. u 22:53   |   opcije


Istinabog, poslije bude ustala, ulovila antilopu i dofurala mu je pod nos. A on bude u međuvremenu svoju grivu producirao i nekoj drugoj. A hebga! Nikom nije samo dobro... Osim možda onim ptičicama kojima svi pticani moraju napraviti gnijezdo, otplesati ples, a onda ona blagoizvoli izabrati onoga koji je najbolji majstor i plesač. I onda je još hrani dok leži na jajima.

Autor: vegavega8   |   26.10.2011. u 22:55   |   opcije


Je, juicy, i ja sam se dvoumila nije li ovo možda postkoitalna slika... Ali uz nju mi ne bi pasao prepoznatljiv naslov ;-))

Autor: vegavega8   |   26.10.2011. u 22:56   |   opcije


:)))))))) juicy, e, sad sam odvalila na komentar:)))))

Autor: styx   |   26.10.2011. u 22:59   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=dkQR28uH0aM&feature=related

Autor: juicy-mama   |   26.10.2011. u 23:05   |   opcije


Hahaha, a i Bata, bome, u zverskim gaćama!

Autor: vegavega8   |   26.10.2011. u 23:10   |   opcije


E, a ja sad neću nikoga da karam, nego ću da se skinem i legnem da spavam. Laka vam noć! :-)))

Autor: vegavega8   |   26.10.2011. u 23:11   |   opcije


Dodaj komentar