ću
nema
al je manje hladno nego što se čini
Autor: zlato-picka | 27.10.2011. u 8:24 | opcije
Južina, mokro, bljakasto - uffff, za ostati doma u krevetu!
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 8:25 | opcije
zijev.
prerano je
evo sam nick malamaza pročitala mamlaza
Autor: zlato-picka | 27.10.2011. u 8:26 | opcije
triba proglasiti elementaru nepogodu i na kolektivni spavanac
Autor: zlato-picka | 27.10.2011. u 8:27 | opcije
ma bolje mi i malo bljakasto vrime, nego snig i led
da zimske radosti
ne kontam taj pojam
osim tv.a, kreveta i sarmice
odo po kolu, kava više ne pomaže
živila
Autor: zlato-picka | 27.10.2011. u 8:31 | opcije
I ja sam taj nick isto pročitala! A štaš, valjda neka logična asocijacija...
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 8:33 | opcije
Evo, kad je ovakvo jutro, zbilja požalim što nisam bogata! I to bogata nasljednica, nek ćaća radi i zarađuje, a ja samo trošim ili spavam kad mi se ne ide u šoping.
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 8:34 | opcije
Iptice imaju svoje anđele:-)))
DJutro:-)
Autor: biserna | 27.10.2011. u 8:55 | opcije
vega da si bogata nasljednica mogla bi muške zezati kao paris hilton: http://www.youtube.com/watch?v=MQXLy-GtzzQ&feature=player_detailpage
Autor: macak_pasko | 27.10.2011. u 8:57 | opcije
Jutro, bis! Kaj će krilatima neki još krilatiji? Da sam ptica, bila bih ptica selica.
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 9:08 | opcije
Bljak, mačore! :-(( Da sam bogata nasljednica, sigurno ne bih bila plastična glupača poput Hiltonice. Bogami! Samu sebe bih radije razbaštinila!
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 9:09 | opcije
potpisujem. ali ja sam isključivo mislio na zezanciju. imaš para i ono... udri brigu na veselje ;)
Autor: macak_pasko | 27.10.2011. u 9:11 | opcije
Zapravo se ne mogu sjetiti niti jedne pametne nasljednice... Ili od viška love i manjka odgovornosti pošašave kao Hiltonica, ili su u vječnom strahu da će nadrapati zbog novca pa su ili dosadne dobrotvorke, ili se prave da ih nema, ili se ubijaju zbog toga jer ih nitko ne voli samo zbog njihovih osobnih kvaliteta.
Zapravo mislim da lova može usrećiti samo skorojeviće. I to najviše jednu-dvije generacije.
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 9:44 | opcije
zašto nebi bili u jednoj od te dvi generacije? valjalo bi probati. lako je kasnije otić ako nam se ne svidi. ;))
Autor: macak_pasko | 27.10.2011. u 9:47 | opcije
A hebga, nismo! Ili nam starci nisu bili materijalistički navudreni, ili nisu bili toliko sposobni, ili nisu imali prilike... Sva je sreća što ti ja o lovi uopće ne razmišljam sve dok je imam dovoljno za obavezna davanja; ili ovak, ujutro, kad mi se ne radi ;-))
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 9:58 | opcije
A kad smo već kod rada, eeeeeee, stigao je i taj bolni trenutak kad valja prionuti. Odiljam se, pozdravljam i zavidim svima koji sad spavaju snom pravednika!
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 10:00 | opcije
