NEMA SUNCA

27.10.2011. u 8:01   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

ću
nema
al je manje hladno nego što se čini

Autor: zlato-picka   |   27.10.2011. u 8:24   |   opcije


Južina, mokro, bljakasto - uffff, za ostati doma u krevetu!

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 8:25   |   opcije


zijev.
prerano je
evo sam nick malamaza pročitala mamlaza

Autor: zlato-picka   |   27.10.2011. u 8:26   |   opcije


triba proglasiti elementaru nepogodu i na kolektivni spavanac

Autor: zlato-picka   |   27.10.2011. u 8:27   |   opcije


ma bolje mi i malo bljakasto vrime, nego snig i led
da zimske radosti
ne kontam taj pojam
osim tv.a, kreveta i sarmice
odo po kolu, kava više ne pomaže
živila

Autor: zlato-picka   |   27.10.2011. u 8:31   |   opcije


I ja sam taj nick isto pročitala! A štaš, valjda neka logična asocijacija...

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 8:33   |   opcije


Evo, kad je ovakvo jutro, zbilja požalim što nisam bogata! I to bogata nasljednica, nek ćaća radi i zarađuje, a ja samo trošim ili spavam kad mi se ne ide u šoping.

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 8:34   |   opcije


Iptice imaju svoje anđele:-)))
DJutro:-)

Autor: biserna   |   27.10.2011. u 8:55   |   opcije


vega da si bogata nasljednica mogla bi muške zezati kao paris hilton: http://www.youtube.com/watch?v=MQXLy-GtzzQ&feature=player_detailpage

Autor: macak_pasko   |   27.10.2011. u 8:57   |   opcije


Jutro, bis! Kaj će krilatima neki još krilatiji? Da sam ptica, bila bih ptica selica.

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 9:08   |   opcije


Bljak, mačore! :-(( Da sam bogata nasljednica, sigurno ne bih bila plastična glupača poput Hiltonice. Bogami! Samu sebe bih radije razbaštinila!

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 9:09   |   opcije


potpisujem. ali ja sam isključivo mislio na zezanciju. imaš para i ono... udri brigu na veselje ;)

Autor: macak_pasko   |   27.10.2011. u 9:11   |   opcije


Zapravo se ne mogu sjetiti niti jedne pametne nasljednice... Ili od viška love i manjka odgovornosti pošašave kao Hiltonica, ili su u vječnom strahu da će nadrapati zbog novca pa su ili dosadne dobrotvorke, ili se prave da ih nema, ili se ubijaju zbog toga jer ih nitko ne voli samo zbog njihovih osobnih kvaliteta.

Zapravo mislim da lova može usrećiti samo skorojeviće. I to najviše jednu-dvije generacije.

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 9:44   |   opcije


zašto nebi bili u jednoj od te dvi generacije? valjalo bi probati. lako je kasnije otić ako nam se ne svidi. ;))

Autor: macak_pasko   |   27.10.2011. u 9:47   |   opcije


A hebga, nismo! Ili nam starci nisu bili materijalistički navudreni, ili nisu bili toliko sposobni, ili nisu imali prilike... Sva je sreća što ti ja o lovi uopće ne razmišljam sve dok je imam dovoljno za obavezna davanja; ili ovak, ujutro, kad mi se ne radi ;-))

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 9:58   |   opcije


A kad smo već kod rada, eeeeeee, stigao je i taj bolni trenutak kad valja prionuti. Odiljam se, pozdravljam i zavidim svima koji sad spavaju snom pravednika!

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 10:00   |   opcije


Dodaj komentar