ubi sve i ostani sam

Autor: Illija   |   27.10.2011. u 21:42   |   opcije


Ostati sam možeš i bez ubijanja.

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 21:45   |   opcije


Ali, ako ubijaš pivice - eeeeee, onda je genocid gušt! Vjevericama.

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 21:45   |   opcije


ovo je poanta samoće

Autor: Illija   |   27.10.2011. u 21:46   |   opcije


gospođo

Autor: Illija   |   27.10.2011. u 21:46   |   opcije


Kao što rekoh, Illija, ubijanje nije potrebno za samoću. Pa čak ni za osamljenost, to moš i u gomili ljudi.

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 21:48   |   opcije


Samo stvorenja slabe koncentracije, poput vjeverica, ne znaju kako. Zato cugaju. I ubijale bi da su malo veće i jače. Možda i koknu ponekog insekta.

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 21:49   |   opcije


sad me želiš odfurat u mrak :)

Autor: Illija   |   27.10.2011. u 21:49   |   opcije


Illija, kaj se tebe tiče, zbilja nemam nikakvih želja.

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 21:52   |   opcije


A, evo je - došla po oraščiće :-))

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 21:52   |   opcije


Paše to uz cugicu.

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 21:52   |   opcije


http://www.youtube.com/watch?v=73cjNp7n75o

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 21:57   |   opcije


"Jutros me moj ljubljeni pitao kad i da li si me (misli se na kjeleta) jebao u sve otvore i rupe?" Autor: puno raznih nickova, trenutno budna sanja.

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 22:04   |   opcije


Ajd, ispuši se, ovo ti je jedinstvena prilika. Možda ti bude lakše čak i bez cuge. Ja sad idem van, a kad se vratim, ti ideš u Ignoricu. Dakle, što do tada isproduciraš - to ti je to. OK?

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 22:05   |   opcije


sado-mazo na djelu :)

Autor: Illija   |   27.10.2011. u 22:12   |   opcije


I tak, ode vjeverica i odnese svoje ljuskice. Pristojno, svaka čast :-))

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 22:51   |   opcije


Dodaj komentar