ubi sve i ostani sam
Autor: Illija | 27.10.2011. u 21:42 | opcije
Ostati sam možeš i bez ubijanja.
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 21:45 | opcije
Ali, ako ubijaš pivice - eeeeee, onda je genocid gušt! Vjevericama.
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 21:45 | opcije
ovo je poanta samoće
Autor: Illija | 27.10.2011. u 21:46 | opcije
gospođo
Autor: Illija | 27.10.2011. u 21:46 | opcije
Kao što rekoh, Illija, ubijanje nije potrebno za samoću. Pa čak ni za osamljenost, to moš i u gomili ljudi.
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 21:48 | opcije
Samo stvorenja slabe koncentracije, poput vjeverica, ne znaju kako. Zato cugaju. I ubijale bi da su malo veće i jače. Možda i koknu ponekog insekta.
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 21:49 | opcije
sad me želiš odfurat u mrak :)
Autor: Illija | 27.10.2011. u 21:49 | opcije
Illija, kaj se tebe tiče, zbilja nemam nikakvih želja.
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 21:52 | opcije
A, evo je - došla po oraščiće :-))
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 21:52 | opcije
Paše to uz cugicu.
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 21:52 | opcije
http://www.youtube.com/watch?v=73cjNp7n75o
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 21:57 | opcije
"Jutros me moj ljubljeni pitao kad i da li si me (misli se na kjeleta) jebao u sve otvore i rupe?" Autor: puno raznih nickova, trenutno budna sanja.
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 22:04 | opcije
Ajd, ispuši se, ovo ti je jedinstvena prilika. Možda ti bude lakše čak i bez cuge. Ja sad idem van, a kad se vratim, ti ideš u Ignoricu. Dakle, što do tada isproduciraš - to ti je to. OK?
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 22:05 | opcije
sado-mazo na djelu :)
Autor: Illija | 27.10.2011. u 22:12 | opcije
I tak, ode vjeverica i odnese svoje ljuskice. Pristojno, svaka čast :-))
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 22:51 | opcije
