SVATKO SVOGA HVALI

27.10.2011. u 22:56   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

...jesi li mislila, svaki Mujo, svoga konja hvali, ali da te ne bi zezali po nacionalnoj osnovi, izostavila si, hihi?

Autor: juicy-mama   |   27.10.2011. u 23:04   |   opcije


ma di stave onaj glupi Bruno Bananni

Autor: cyberlady   |   27.10.2011. u 23:08   |   opcije


Mujo samo sažima načelo, juicy. Kao i ova slika. Idem ja spavati, a vi hvalite :-)) Noćka!

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 23:08   |   opcije


Ah, sajberušo, viš da ni duhovni vođa to ne kuži. Ili ne kuži kaj je to "Pure Woman" ;-))

Autor: vegavega8   |   27.10.2011. u 23:09   |   opcije


pure-evil
jel se tako piše
ma nu papice što je milo gledi

Autor: zlato-picka   |   27.10.2011. u 23:11   |   opcije


mene samo zanima kako je zguglala ovu sliku, jel đusi
cyber, ima li di parfem crna mujsa
ja bi taj

Autor: zlato-picka   |   27.10.2011. u 23:12   |   opcije


zlato, taj je parfem americki shit

Autor: cyberlady   |   27.10.2011. u 23:17   |   opcije


Moram ici, pusa

Autor: juicy-mama   |   27.10.2011. u 23:18   |   opcije


Dodaj komentar