...jesi li mislila, svaki Mujo, svoga konja hvali, ali da te ne bi zezali po nacionalnoj osnovi, izostavila si, hihi?
Autor: juicy-mama | 27.10.2011. u 23:04 | opcije
ma di stave onaj glupi Bruno Bananni
Autor: cyberlady | 27.10.2011. u 23:08 | opcije
Mujo samo sažima načelo, juicy. Kao i ova slika. Idem ja spavati, a vi hvalite :-)) Noćka!
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 23:08 | opcije
Ah, sajberušo, viš da ni duhovni vođa to ne kuži. Ili ne kuži kaj je to "Pure Woman" ;-))
Autor: vegavega8 | 27.10.2011. u 23:09 | opcije
pure-evil
jel se tako piše
ma nu papice što je milo gledi
Autor: zlato-picka | 27.10.2011. u 23:11 | opcije
mene samo zanima kako je zguglala ovu sliku, jel đusi
cyber, ima li di parfem crna mujsa
ja bi taj
Autor: zlato-picka | 27.10.2011. u 23:12 | opcije
zlato, taj je parfem americki shit
Autor: cyberlady | 27.10.2011. u 23:17 | opcije
Moram ici, pusa
Autor: juicy-mama | 27.10.2011. u 23:18 | opcije
