Šta će biti kada naraste? hehehehe
Opet će mu se samo mačke motati po glavi? ;))

Autor: macak_pasko   |   28.10.2011. u 23:11   |   opcije


Eh, onda to možda budu tigrice ili pantere ;-))

Autor: vegavega8   |   28.10.2011. u 23:19   |   opcije


Veliš, samo da su iz roda mačaka. Tatino dite. ;)

Autor: macak_pasko   |   28.10.2011. u 23:21   |   opcije


Ah, čuj, nikad se ne zna, možda na koncu dovede neku kuju u kuću.

Autor: vegavega8   |   28.10.2011. u 23:32   |   opcije


za dva dana će se kleti kako je, u stvari, cili život samo kuju i želio

Autor: zlato-picka   |   28.10.2011. u 23:40   |   opcije


ajme.

Autor: macak_pasko   |   28.10.2011. u 23:41   |   opcije


vau mačore
/di li vega zgugla ove slike/

nije to bez vraga

Autor: zlato-picka   |   28.10.2011. u 23:43   |   opcije


muno jedna, šta me pripade u ovu uru. skoro mi srce stalo. moraš priznati da sebi daje truda i uvijek nađe najbolju sliku na temu. možda je u igri i photoshop. ako je, svaka čast i skidam šešir. čizme zadržavam na nogama jer je brrrr

Autor: macak_pasko   |   28.10.2011. u 23:46   |   opcije


Dodaj komentar