Šta će biti kada naraste? hehehehe
Opet će mu se samo mačke motati po glavi? ;))
Autor: macak_pasko | 28.10.2011. u 23:11 | opcije
Eh, onda to možda budu tigrice ili pantere ;-))
Autor: vegavega8 | 28.10.2011. u 23:19 | opcije
Veliš, samo da su iz roda mačaka. Tatino dite. ;)
Autor: macak_pasko | 28.10.2011. u 23:21 | opcije
Ah, čuj, nikad se ne zna, možda na koncu dovede neku kuju u kuću.
Autor: vegavega8 | 28.10.2011. u 23:32 | opcije
za dva dana će se kleti kako je, u stvari, cili život samo kuju i želio
Autor: zlato-picka | 28.10.2011. u 23:40 | opcije
ajme.
Autor: macak_pasko | 28.10.2011. u 23:41 | opcije
vau mačore
/di li vega zgugla ove slike/
nije to bez vraga
Autor: zlato-picka | 28.10.2011. u 23:43 | opcije
muno jedna, šta me pripade u ovu uru. skoro mi srce stalo. moraš priznati da sebi daje truda i uvijek nađe najbolju sliku na temu. možda je u igri i photoshop. ako je, svaka čast i skidam šešir. čizme zadržavam na nogama jer je brrrr
Autor: macak_pasko | 28.10.2011. u 23:46 | opcije
