Sa ovom slikom si mi nehotice dala najljepši dar ...sretnu misao. Hvala.
Autor: macak_pasko | 29.10.2011. u 9:29 | opcije
dobro jutro, tek je 11.ko će ovako do ponediljka
zijev
idem zvati nekog da me okupa
Autor: zlato-picka | 29.10.2011. u 11:11 | opcije
