znači više nije izvalila se kaj krava, već kaj tuljan :)
Autor: ANGELVER | 30.10.2011. u 0:20 | opcije
Bolje se izvaliti ko tuljanica, u ovim krajevima te bar ne buju pojeli dok spavaš.
Autor: vegavega8 | 30.10.2011. u 0:24 | opcije
a i to što veliš, il ne daj bože od tuljanice kobase napravit
Autor: ANGELVER | 30.10.2011. u 0:52 | opcije
