znači više nije izvalila se kaj krava, već kaj tuljan :)

Autor: ANGELVER   |   30.10.2011. u 0:20   |   opcije


Bolje se izvaliti ko tuljanica, u ovim krajevima te bar ne buju pojeli dok spavaš.

Autor: vegavega8   |   30.10.2011. u 0:24   |   opcije


a i to što veliš, il ne daj bože od tuljanice kobase napravit

Autor: ANGELVER   |   30.10.2011. u 0:52   |   opcije


Dodaj komentar