Trenutno? nema niti jednog komentara.....
Ima!
velikodušna sam i plemenita, puna empatije, kao i uvijek
Voli te tvoja Jo
Laže selo, lažu ljudi, jer očito je nakon ovog mog - ono gore nije istina!
Jebemti di si onu anoreksičnu našla.
Ni ni čudo da mu pimpek na pola koplja.
Kaj si se uopće između njih dvoje stala?
Viš da je nikakva, a i on nezainteresiran, stvarno crna upleta nije ovdje bila potrebna hihihihihi
Autor: budnasanjam | 31.10.2011. u 4:08 | opcije
:D
Autor: macak_pasko | 31.10.2011. u 4:24 | opcije
