ima konjuktivitis od piljenja u monitor:)

Autor: styx   |   31.10.2011. u 22:52   |   opcije


Misliš da imaju monitor u bundevi???

Autor: vegavega8   |   31.10.2011. u 22:54   |   opcije


jebiga, halloween je, treba i njih necim naplasit.

Autor: styx   |   31.10.2011. u 22:55   |   opcije


to su u miševe modificirani pripadnici CIA-e

Autor: zlato-picka   |   31.10.2011. u 22:55   |   opcije


A možda su se jebali u svakoj rupi, ha?

Autor: vegavega8   |   31.10.2011. u 22:56   |   opcije


zamišljam krelu u švicarskom siru

Autor: zlato-picka   |   31.10.2011. u 22:58   |   opcije


Ufff, to bi morao biti onaj s veeeeeliiiiiiiiikiiiiiiiiiiim rupama!

Autor: vegavega8   |   31.10.2011. u 22:59   |   opcije


znaš one čokoladne kalendare na brojeve
pa pogodi di je rupa, a di čokolada
dica izlude
e sad, žena obučena u sir s većim bužama
a divote, hrvatsko-švicarska verzija devet i pol tjedana
di god bocneš, sigurno ćeš propasti

Autor: zlato-picka   |   31.10.2011. u 23:02   |   opcije


Znaš da kjele ne nabada, on pjobada ;-))

Autor: vegavega8   |   31.10.2011. u 23:06   |   opcije


pa ako propadne, propadne
ko da nema spasilačka služba
ja sam čula da su jednoj ginekologa vadili
(fuj, odvratna sam i u neskladu s nickom)
odo spavati
noć

Autor: zlato-picka   |   31.10.2011. u 23:08   |   opcije


krele je kirurg
vrhunski
laserska metoda bez krvi, a uz jauke

Autor: zlato-picka   |   31.10.2011. u 23:09   |   opcije


Frigaj ga, nemre svaka svoju pičku pozlatiti! I to ih jebe više od bilo kojeg frajera ;-)) Odoh i ja, laka vam noć :-))

Autor: vegavega8   |   31.10.2011. u 23:10   |   opcije


mali misevi....kako su ljepi....a vi o pickama...rekao je Prlja....picka mi smrdi al supak mi je sladak......a mali misevi...tako su ljepi

Autor: jupiler   |   01.11.2011. u 8:50   |   opcije


Dodaj komentar