ima konjuktivitis od piljenja u monitor:)
Autor: styx | 31.10.2011. u 22:52 | opcije
Misliš da imaju monitor u bundevi???
Autor: vegavega8 | 31.10.2011. u 22:54 | opcije
jebiga, halloween je, treba i njih necim naplasit.
Autor: styx | 31.10.2011. u 22:55 | opcije
to su u miševe modificirani pripadnici CIA-e
Autor: zlato-picka | 31.10.2011. u 22:55 | opcije
A možda su se jebali u svakoj rupi, ha?
Autor: vegavega8 | 31.10.2011. u 22:56 | opcije
zamišljam krelu u švicarskom siru
Autor: zlato-picka | 31.10.2011. u 22:58 | opcije
Ufff, to bi morao biti onaj s veeeeeliiiiiiiiikiiiiiiiiiiim rupama!
Autor: vegavega8 | 31.10.2011. u 22:59 | opcije
znaš one čokoladne kalendare na brojeve
pa pogodi di je rupa, a di čokolada
dica izlude
e sad, žena obučena u sir s većim bužama
a divote, hrvatsko-švicarska verzija devet i pol tjedana
di god bocneš, sigurno ćeš propasti
Autor: zlato-picka | 31.10.2011. u 23:02 | opcije
Znaš da kjele ne nabada, on pjobada ;-))
Autor: vegavega8 | 31.10.2011. u 23:06 | opcije
pa ako propadne, propadne
ko da nema spasilačka služba
ja sam čula da su jednoj ginekologa vadili
(fuj, odvratna sam i u neskladu s nickom)
odo spavati
noć
Autor: zlato-picka | 31.10.2011. u 23:08 | opcije
krele je kirurg
vrhunski
laserska metoda bez krvi, a uz jauke
Autor: zlato-picka | 31.10.2011. u 23:09 | opcije
Frigaj ga, nemre svaka svoju pičku pozlatiti! I to ih jebe više od bilo kojeg frajera ;-)) Odoh i ja, laka vam noć :-))
Autor: vegavega8 | 31.10.2011. u 23:10 | opcije
mali misevi....kako su ljepi....a vi o pickama...rekao je Prlja....picka mi smrdi al supak mi je sladak......a mali misevi...tako su ljepi
Autor: jupiler | 01.11.2011. u 8:50 | opcije
