jutro
ja se malo gore igram egzorcizma
Autor: zlato-picka | 01.11.2011. u 9:15 | opcije
A vidim! Svatko zornjak po svom ukusu.
Autor: vegavega8 | 01.11.2011. u 9:18 | opcije
kako neće biti zornjaka kad svako drugi koji uleti glup ko neka stvar
Autor: zlato-picka | 01.11.2011. u 9:21 | opcije
a vidi dva tigrica....i ovi gori,ko da je zaljubljen...kako ljepa slija
Autor: jupiler | 01.11.2011. u 9:28 | opcije
E da, ovdje je zbilja teško doživjeti intelektualni zornjak.
Autor: vegavega8 | 01.11.2011. u 9:31 | opcije
Viš, jupileru, meni su ti ovakve slije neusporedivo erotičnije od bilo kojeg pornića ;-))
Autor: vegavega8 | 01.11.2011. u 9:32 | opcije
ovo je neka duhovna eroticnost...volio bi da imam ovakvu veliku sliku doma
Autor: jupiler | 01.11.2011. u 9:35 | opcije
opa vega
ovaj ti se namjerava useliti
Autor: zlato-picka | 01.11.2011. u 9:42 | opcije
ma ne...tigrici su fora.....a vegi se upucavam porukama........ ne na blogu......doduse otpilila me....pa je sad sve skupa...jos veci izazov
Autor: jupiler | 01.11.2011. u 9:49 | opcije
haha
samo ti budi uporan
dosadit će joj kad tad
odo ća
cmok
Autor: zlato-picka | 01.11.2011. u 9:50 | opcije
ciao. idem i ja
Autor: jupiler | 01.11.2011. u 9:52 | opcije
