BOLJE OD KAVE

01.11.2011. u 8:57   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

jutro
ja se malo gore igram egzorcizma

Autor: zlato-picka   |   01.11.2011. u 9:15   |   opcije


A vidim! Svatko zornjak po svom ukusu.

Autor: vegavega8   |   01.11.2011. u 9:18   |   opcije


kako neće biti zornjaka kad svako drugi koji uleti glup ko neka stvar

Autor: zlato-picka   |   01.11.2011. u 9:21   |   opcije


a vidi dva tigrica....i ovi gori,ko da je zaljubljen...kako ljepa slija

Autor: jupiler   |   01.11.2011. u 9:28   |   opcije


E da, ovdje je zbilja teško doživjeti intelektualni zornjak.

Autor: vegavega8   |   01.11.2011. u 9:31   |   opcije


Viš, jupileru, meni su ti ovakve slije neusporedivo erotičnije od bilo kojeg pornića ;-))

Autor: vegavega8   |   01.11.2011. u 9:32   |   opcije


ovo je neka duhovna eroticnost...volio bi da imam ovakvu veliku sliku doma

Autor: jupiler   |   01.11.2011. u 9:35   |   opcije


opa vega
ovaj ti se namjerava useliti

Autor: zlato-picka   |   01.11.2011. u 9:42   |   opcije


ma ne...tigrici su fora.....a vegi se upucavam porukama........ ne na blogu......doduse otpilila me....pa je sad sve skupa...jos veci izazov

Autor: jupiler   |   01.11.2011. u 9:49   |   opcije


haha
samo ti budi uporan
dosadit će joj kad tad
odo ća
cmok

Autor: zlato-picka   |   01.11.2011. u 9:50   |   opcije


ciao. idem i ja

Autor: jupiler   |   01.11.2011. u 9:52   |   opcije


Dodaj komentar