SREĆA

02.11.2011. u 23:18   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

oh boze,kako je lijepi

Autor: jupiler   |   02.11.2011. u 23:21   |   opcije


Zato jer je sretan :-))

Autor: vegavega8   |   02.11.2011. u 23:25   |   opcije


ooo Boze da sam kuja pitala bih ga da i mene usreci.))

Autor: mani-price   |   02.11.2011. u 23:28   |   opcije


Hehe, a ja bih voljela nekoga da mi vraća jezik u usta ;-))

Autor: vegavega8   |   02.11.2011. u 23:33   |   opcije


TAMAN POSLA......da se ugusim....)

Autor: mani-price   |   02.11.2011. u 23:34   |   opcije


Pa neš valjda tako delikatan zadatak povjeriti neznalici!

Autor: vegavega8   |   02.11.2011. u 23:35   |   opcije


u njegovim je ocima moj ideal..tako je dobar

Autor: jupiler   |   02.11.2011. u 23:40   |   opcije


Je. Neodoljiv je: ne znaš što je na njemu simpatičnije, ta jezičina, ili osmijeh kad mu ga gazdarica vrati :-)))

Autor: vegavega8   |   02.11.2011. u 23:43   |   opcije


vise volim male psice..imam ih 5..al ovog dobrocudnog diva bi rado imao doma

Autor: jupiler   |   03.11.2011. u 0:20   |   opcije


Dodaj komentar