oh boze,kako je lijepi
Autor: jupiler | 02.11.2011. u 23:21 | opcije
Zato jer je sretan :-))
Autor: vegavega8 | 02.11.2011. u 23:25 | opcije
ooo Boze da sam kuja pitala bih ga da i mene usreci.))
Autor: mani-price | 02.11.2011. u 23:28 | opcije
Hehe, a ja bih voljela nekoga da mi vraća jezik u usta ;-))
Autor: vegavega8 | 02.11.2011. u 23:33 | opcije
TAMAN POSLA......da se ugusim....)
Autor: mani-price | 02.11.2011. u 23:34 | opcije
Pa neš valjda tako delikatan zadatak povjeriti neznalici!
Autor: vegavega8 | 02.11.2011. u 23:35 | opcije
u njegovim je ocima moj ideal..tako je dobar
Autor: jupiler | 02.11.2011. u 23:40 | opcije
Je. Neodoljiv je: ne znaš što je na njemu simpatičnije, ta jezičina, ili osmijeh kad mu ga gazdarica vrati :-)))
Autor: vegavega8 | 02.11.2011. u 23:43 | opcije
vise volim male psice..imam ih 5..al ovog dobrocudnog diva bi rado imao doma
Autor: jupiler | 03.11.2011. u 0:20 | opcije
