LOPOVSKA POSLA

03.11.2011. u 9:02   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

raznorazni lopovi.....kradu svašta....

Autor: vuklisicaa   |   03.11.2011. u 9:05   |   opcije


mislin da poznan frajera. dobro jutro :)

Autor: macak_pasko   |   03.11.2011. u 9:08   |   opcije


to je frajerica.....

Autor: vuklisicaa   |   03.11.2011. u 9:08   |   opcije


Neki kradu zbog gladi, neki zbog pohlepe.

Autor: vegavega8   |   03.11.2011. u 9:09   |   opcije


neki zbog toga jer im je to navika...

Autor: vuklisicaa   |   03.11.2011. u 9:11   |   opcije


g e n i j a l n o

Autor: jupiler   |   03.11.2011. u 9:12   |   opcije


Kleptomani su, kažu, željni ljubavi.

Autor: vegavega8   |   03.11.2011. u 9:13   |   opcije


koja je to salama?

Autor: macak_pasko   |   03.11.2011. u 9:16   |   opcije


Mogo bi biti jeger.

Autor: vegavega8   |   03.11.2011. u 9:17   |   opcije


ili zagrebačka ?

Autor: vuklisicaa   |   03.11.2011. u 9:18   |   opcije


pošalji nam po komad. a njega optuži da je maznija ;)

Autor: macak_pasko   |   03.11.2011. u 9:20   |   opcije


kakav si ti mačak kad ne vidiš žensku šapicu ?

Autor: vuklisicaa   |   03.11.2011. u 9:21   |   opcije


A jadan! Da mu sad natovarim i što je skrivio i što nije...? Pa zar nije i to svojevrsni lopovluk?

Autor: vegavega8   |   03.11.2011. u 9:22   |   opcije


nego vega...kleptomani.....željni ljubavi......nužno kradu ?

Autor: vuklisicaa   |   03.11.2011. u 9:27   |   opcije


lopov je muškog roda. da je ona, nokti bi joj bile lakirane i krzno njegovanije ;). nego vratimo se mi na salamu...

Autor: macak_pasko   |   03.11.2011. u 9:30   |   opcije


i tebi miriši salama ?

Autor: vuklisicaa   |   03.11.2011. u 9:31   |   opcije


Tak sam čula. Ne kradu jer trebaju (mnogi bogataši su kleptomani), nego zbog impulsa da nešto prisvoje, imaju, zadrže... Npr. prekrasnoj glumici Winoni Ryder je praktički propala karijera jer su je nekoliko puta ulovili u krađi. A pliva u lovi.

Autor: vegavega8   |   03.11.2011. u 9:32   |   opcije


Je, ova maca baš i nije uredila nokte. Ipak, nisu samo muški neuredni. Ja mislim da ova krade za djecu ;-))

Autor: vegavega8   |   03.11.2011. u 9:33   |   opcije


A sve se meni čini da ni "životinjsko carstvo" koje mi se jutros okupilo na blogu ne bi lako odoljelo salami ;-))

Autor: vegavega8   |   03.11.2011. u 9:34   |   opcije


misliš da je ona željna ljubavi..?

Autor: vuklisicaa   |   03.11.2011. u 9:34   |   opcije


željna je ljubavi ki ja žgaravice.

Autor: macak_pasko   |   03.11.2011. u 9:35   |   opcije


Za koga pitaš, vuče lisičji? Za glumicu ili za micu-lopovicu?

Autor: vegavega8   |   03.11.2011. u 9:39   |   opcije


za glumicu...vjerujem da maca ima za sebe ljubav....mace se snađu....

Autor: vuklisicaa   |   03.11.2011. u 9:40   |   opcije


A možebit... tko zna zašto netko smatra da nije (dovoljno) voljen, nema to veze ni s izgledom, ni s talentom, ni s bogatstvom. Ček da malo proguglam.

Autor: vegavega8   |   03.11.2011. u 9:42   |   opcije


ajde

Autor: vuklisicaa   |   03.11.2011. u 9:43   |   opcije


kako ono ..dokonost je vražje igralište, imala para ili ne. još po ure i gotov ručak ...domaće njoke na zeca.

Autor: macak_pasko   |   03.11.2011. u 9:44   |   opcije


A evo, cura je zbrčkana od djetinjstva... Prvo šašavi roditelji, život u nekoj komuni kao u 19. stoljeću (nisu Amiši), onda povratak u civilizaciju, ondje je neki klinci maltretirali jer su mislili da je dečko i to mali homić, pa su je zamalo utopili i zato pati od akvafobije, e onda je roditelji više ne šalju u školu nego školuju doma... Pa sva ta medijska pozornost, droga, cuga...

Autor: vegavega8   |   03.11.2011. u 9:52   |   opcije


Ja ću danas sekelji. Bez klekovih bobica.

Autor: vegavega8   |   03.11.2011. u 9:53   |   opcije


u slast :) nego vratimo se mi na salamu...

Autor: macak_pasko   |   03.11.2011. u 9:54   |   opcije


Bolje ne, pokvarit ćemo ručak ;-))

Autor: vegavega8   |   03.11.2011. u 10:00   |   opcije


sada san miran ...ručak je gotov.
sada iden spremit panirane riblje štapiće sebi za marendu. ;)

Autor: macak_pasko   |   03.11.2011. u 10:17   |   opcije


Dodaj komentar