raznorazni lopovi.....kradu svašta....
Autor: vuklisicaa | 03.11.2011. u 9:05 | opcije
mislin da poznan frajera. dobro jutro :)
Autor: macak_pasko | 03.11.2011. u 9:08 | opcije
to je frajerica.....
Autor: vuklisicaa | 03.11.2011. u 9:08 | opcije
Neki kradu zbog gladi, neki zbog pohlepe.
Autor: vegavega8 | 03.11.2011. u 9:09 | opcije
neki zbog toga jer im je to navika...
Autor: vuklisicaa | 03.11.2011. u 9:11 | opcije
g e n i j a l n o
Autor: jupiler | 03.11.2011. u 9:12 | opcije
Kleptomani su, kažu, željni ljubavi.
Autor: vegavega8 | 03.11.2011. u 9:13 | opcije
koja je to salama?
Autor: macak_pasko | 03.11.2011. u 9:16 | opcije
Mogo bi biti jeger.
Autor: vegavega8 | 03.11.2011. u 9:17 | opcije
ili zagrebačka ?
Autor: vuklisicaa | 03.11.2011. u 9:18 | opcije
pošalji nam po komad. a njega optuži da je maznija ;)
Autor: macak_pasko | 03.11.2011. u 9:20 | opcije
kakav si ti mačak kad ne vidiš žensku šapicu ?
Autor: vuklisicaa | 03.11.2011. u 9:21 | opcije
A jadan! Da mu sad natovarim i što je skrivio i što nije...? Pa zar nije i to svojevrsni lopovluk?
Autor: vegavega8 | 03.11.2011. u 9:22 | opcije
nego vega...kleptomani.....željni ljubavi......nužno kradu ?
Autor: vuklisicaa | 03.11.2011. u 9:27 | opcije
lopov je muškog roda. da je ona, nokti bi joj bile lakirane i krzno njegovanije ;). nego vratimo se mi na salamu...
Autor: macak_pasko | 03.11.2011. u 9:30 | opcije
i tebi miriši salama ?
Autor: vuklisicaa | 03.11.2011. u 9:31 | opcije
Tak sam čula. Ne kradu jer trebaju (mnogi bogataši su kleptomani), nego zbog impulsa da nešto prisvoje, imaju, zadrže... Npr. prekrasnoj glumici Winoni Ryder je praktički propala karijera jer su je nekoliko puta ulovili u krađi. A pliva u lovi.
Autor: vegavega8 | 03.11.2011. u 9:32 | opcije
Je, ova maca baš i nije uredila nokte. Ipak, nisu samo muški neuredni. Ja mislim da ova krade za djecu ;-))
Autor: vegavega8 | 03.11.2011. u 9:33 | opcije
A sve se meni čini da ni "životinjsko carstvo" koje mi se jutros okupilo na blogu ne bi lako odoljelo salami ;-))
Autor: vegavega8 | 03.11.2011. u 9:34 | opcije
misliš da je ona željna ljubavi..?
Autor: vuklisicaa | 03.11.2011. u 9:34 | opcije
željna je ljubavi ki ja žgaravice.
Autor: macak_pasko | 03.11.2011. u 9:35 | opcije
Za koga pitaš, vuče lisičji? Za glumicu ili za micu-lopovicu?
Autor: vegavega8 | 03.11.2011. u 9:39 | opcije
za glumicu...vjerujem da maca ima za sebe ljubav....mace se snađu....
Autor: vuklisicaa | 03.11.2011. u 9:40 | opcije
A možebit... tko zna zašto netko smatra da nije (dovoljno) voljen, nema to veze ni s izgledom, ni s talentom, ni s bogatstvom. Ček da malo proguglam.
Autor: vegavega8 | 03.11.2011. u 9:42 | opcije
ajde
Autor: vuklisicaa | 03.11.2011. u 9:43 | opcije
kako ono ..dokonost je vražje igralište, imala para ili ne. još po ure i gotov ručak ...domaće njoke na zeca.
Autor: macak_pasko | 03.11.2011. u 9:44 | opcije
A evo, cura je zbrčkana od djetinjstva... Prvo šašavi roditelji, život u nekoj komuni kao u 19. stoljeću (nisu Amiši), onda povratak u civilizaciju, ondje je neki klinci maltretirali jer su mislili da je dečko i to mali homić, pa su je zamalo utopili i zato pati od akvafobije, e onda je roditelji više ne šalju u školu nego školuju doma... Pa sva ta medijska pozornost, droga, cuga...
Autor: vegavega8 | 03.11.2011. u 9:52 | opcije
Ja ću danas sekelji. Bez klekovih bobica.
Autor: vegavega8 | 03.11.2011. u 9:53 | opcije
u slast :) nego vratimo se mi na salamu...
Autor: macak_pasko | 03.11.2011. u 9:54 | opcije
Bolje ne, pokvarit ćemo ručak ;-))
Autor: vegavega8 | 03.11.2011. u 10:00 | opcije
sada san miran ...ručak je gotov.
sada iden spremit panirane riblje štapiće sebi za marendu. ;)
Autor: macak_pasko | 03.11.2011. u 10:17 | opcije
