ha ha ha ha ha ha ha ha ha...

Autor: jupiler   |   05.11.2011. u 8:34   |   opcije


živa istina. dobro jutro ;)

Autor: macak_pasko   |   05.11.2011. u 8:35   |   opcije


moja pesonjica bi tu odmah napravila reda i za čas bi se znalo tko je gazda...

Autor: zg44   |   05.11.2011. u 8:37   |   opcije


vego,ovo je tvoj abbey road...tesko ces ovo nadmasit...daj boze da grijesim....predobro

Autor: jupiler   |   05.11.2011. u 8:37   |   opcije


Jutro svima! Hehe, jel da cijelo životinjsko carstvo ima puno toga zajedničkog? Ali, s macama ispadne nekak simpatično ;-))

Autor: vegavega8   |   05.11.2011. u 8:40   |   opcije


Eh, lave, onda imam i snimku tvojeg cucka! (Ide nekom drugom prilikom.)

Autor: vegavega8   |   05.11.2011. u 8:40   |   opcije


simpatično je dok ne stisnu RESET na komp-u ;)

Autor: macak_pasko   |   05.11.2011. u 8:40   |   opcije


Eh, a tko ti kriv ako puštaš mačke da ti se motaju po mozgu! ;-))

Autor: vegavega8   |   05.11.2011. u 8:47   |   opcije


ako je ovo bilo upućeno meni onda ti moran tužna srca javit da mi mace nisu u mozgu, jer mi je mozak osta nešto brojat na blogu od korizme. ;))))

Autor: macak_pasko   |   05.11.2011. u 8:52   |   opcije


Nemoj se ti sad niš izvlačiti, znam te, mačore, dok si mače bio! ;-))

Autor: vegavega8   |   05.11.2011. u 9:00   |   opcije


Vele da jesam, ali možda lažu ;-))

Autor: vegavega8   |   05.11.2011. u 9:12   |   opcije


Eh, mr_no, ja si obično dam ono što trebam, ali onda mi vele da si previše dopuštam ;-))

Autor: vegavega8   |   05.11.2011. u 9:26   |   opcije


Hm. A možda svatko kažnjava druge zbog onoga za što je sam bio kažnjen, ili se boji da će biti?

Autor: vegavega8   |   05.11.2011. u 9:39   |   opcije


Dodaj komentar