ha ha ha ha ha ha ha ha ha...
Autor: jupiler | 05.11.2011. u 8:34 | opcije
živa istina. dobro jutro ;)
Autor: macak_pasko | 05.11.2011. u 8:35 | opcije
moja pesonjica bi tu odmah napravila reda i za čas bi se znalo tko je gazda...
Autor: zg44 | 05.11.2011. u 8:37 | opcije
vego,ovo je tvoj abbey road...tesko ces ovo nadmasit...daj boze da grijesim....predobro
Autor: jupiler | 05.11.2011. u 8:37 | opcije
Jutro svima! Hehe, jel da cijelo životinjsko carstvo ima puno toga zajedničkog? Ali, s macama ispadne nekak simpatično ;-))
Autor: vegavega8 | 05.11.2011. u 8:40 | opcije
Eh, lave, onda imam i snimku tvojeg cucka! (Ide nekom drugom prilikom.)
Autor: vegavega8 | 05.11.2011. u 8:40 | opcije
simpatično je dok ne stisnu RESET na komp-u ;)
Autor: macak_pasko | 05.11.2011. u 8:40 | opcije
Eh, a tko ti kriv ako puštaš mačke da ti se motaju po mozgu! ;-))
Autor: vegavega8 | 05.11.2011. u 8:47 | opcije
ako je ovo bilo upućeno meni onda ti moran tužna srca javit da mi mace nisu u mozgu, jer mi je mozak osta nešto brojat na blogu od korizme. ;))))
Autor: macak_pasko | 05.11.2011. u 8:52 | opcije
Nemoj se ti sad niš izvlačiti, znam te, mačore, dok si mače bio! ;-))
Autor: vegavega8 | 05.11.2011. u 9:00 | opcije
Vele da jesam, ali možda lažu ;-))
Autor: vegavega8 | 05.11.2011. u 9:12 | opcije
Eh, mr_no, ja si obično dam ono što trebam, ali onda mi vele da si previše dopuštam ;-))
Autor: vegavega8 | 05.11.2011. u 9:26 | opcije
Hm. A možda svatko kažnjava druge zbog onoga za što je sam bio kažnjen, ili se boji da će biti?
Autor: vegavega8 | 05.11.2011. u 9:39 | opcije
