što ti ustvari nudiš !??
jel se može birati ??
Autor: GROCA | 06.11.2011. u 9:42 | opcije
uzimam sve bez dodatnih pitanja. hvala. ah ja skoro fergessen ...dobro jutro ;)
Autor: macak_pasko | 06.11.2011. u 9:46 | opcije
pazi te okice...kao da govori...voli me i ja cu tebe
Autor: jupiler | 06.11.2011. u 9:47 | opcije
Dobro jutro svima, pa čak i onima iznad i ispod! :-))
Autor: vegavega8 | 06.11.2011. u 9:48 | opcije
Groco, jutros sam velikodušna, posluži se čime god želiš :-))
Autor: vegavega8 | 06.11.2011. u 9:49 | opcije
Jupileru, obožavam tvoj optimizam! :-)) (Mislim da malac već jako voli roladicu.)
Autor: vegavega8 | 06.11.2011. u 9:49 | opcije
hoću-mogu...
jedino onim što mi je nadohvat ...:(
Autor: GROCA | 06.11.2011. u 9:52 | opcije
Pa evo, ovdje ti se pruža SVE ;-))
Autor: vegavega8 | 06.11.2011. u 9:54 | opcije
jeben ti maloga misa vega!!! mali mis me lijepo gleda
Autor: jupiler | 06.11.2011. u 9:55 | opcije
Jupileru, ali nemoj da ti sad slinci krenu na mišeka! No-no!
Autor: vegavega8 | 06.11.2011. u 9:56 | opcije
veliš SVE !!
ne volim takvo "sve" ...
reći ćeš , da sam izbirljiv...
možda ??!
Autor: GROCA | 06.11.2011. u 9:56 | opcije
al kad je lijepi
Autor: jupiler | 06.11.2011. u 9:58 | opcije
sve, sve ...i miša mu i kolač i ruke i fotoaparat i stalak i kompjuter i stan i auto i teren. i da nebi ispa megaloman ostavljan rate kredita i hopoteku vama pa vi podilite bratski međusobno.
Autor: macak_pasko | 06.11.2011. u 9:59 | opcije
Tipično muški, Groco! Kad dobiješ sve, onda ne znaš što bi od toga htio; ili te sram reći da zapraf želiš samo jedno? ;-))
Autor: vegavega8 | 06.11.2011. u 10:02 | opcije
hvala ti care....
Autor: jupiler | 06.11.2011. u 10:02 | opcije
OK, Jupileru, tebi onda mišeka. Ali mišek nije za papati, znaš?
Autor: vegavega8 | 06.11.2011. u 10:02 | opcije
A gle ti kak je ovaj macan mudro izmigoljio i još ispao velikodušan, ccccccc...!
Autor: vegavega8 | 06.11.2011. u 10:03 | opcije
ti
il me ne kužiš !!
il me kubaš :)
ma nema veze...kaj god da je...
ja znam neću !!
Autor: GROCA | 06.11.2011. u 10:08 | opcije
necu pojesti malog misa
Autor: jupiler | 06.11.2011. u 10:10 | opcije
* KAJ NEĆU
Autor: GROCA | 06.11.2011. u 10:10 | opcije
Groco, to je ponekad važnije nego znati kaj hoćeš.
Autor: vegavega8 | 06.11.2011. u 10:15 | opcije
Časna riječ, jupileru?
Autor: vegavega8 | 06.11.2011. u 10:15 | opcije
viruj mu - ki sanaderu.
Autor: macak_pasko | 06.11.2011. u 10:31 | opcije
