IZVOL'TE!

06.11.2011. u 9:38   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

što ti ustvari nudiš !??
jel se može birati ??

Autor: GROCA   |   06.11.2011. u 9:42   |   opcije


uzimam sve bez dodatnih pitanja. hvala. ah ja skoro fergessen ...dobro jutro ;)

Autor: macak_pasko   |   06.11.2011. u 9:46   |   opcije


pazi te okice...kao da govori...voli me i ja cu tebe

Autor: jupiler   |   06.11.2011. u 9:47   |   opcije


Dobro jutro svima, pa čak i onima iznad i ispod! :-))

Autor: vegavega8   |   06.11.2011. u 9:48   |   opcije


Groco, jutros sam velikodušna, posluži se čime god želiš :-))

Autor: vegavega8   |   06.11.2011. u 9:49   |   opcije


Jupileru, obožavam tvoj optimizam! :-)) (Mislim da malac već jako voli roladicu.)

Autor: vegavega8   |   06.11.2011. u 9:49   |   opcije


hoću-mogu...
jedino onim što mi je nadohvat ...:(

Autor: GROCA   |   06.11.2011. u 9:52   |   opcije


Pa evo, ovdje ti se pruža SVE ;-))

Autor: vegavega8   |   06.11.2011. u 9:54   |   opcije


jeben ti maloga misa vega!!! mali mis me lijepo gleda

Autor: jupiler   |   06.11.2011. u 9:55   |   opcije


Jupileru, ali nemoj da ti sad slinci krenu na mišeka! No-no!

Autor: vegavega8   |   06.11.2011. u 9:56   |   opcije


veliš SVE !!
ne volim takvo "sve" ...
reći ćeš , da sam izbirljiv...
možda ??!

Autor: GROCA   |   06.11.2011. u 9:56   |   opcije


al kad je lijepi

Autor: jupiler   |   06.11.2011. u 9:58   |   opcije


sve, sve ...i miša mu i kolač i ruke i fotoaparat i stalak i kompjuter i stan i auto i teren. i da nebi ispa megaloman ostavljan rate kredita i hopoteku vama pa vi podilite bratski međusobno.

Autor: macak_pasko   |   06.11.2011. u 9:59   |   opcije


Tipično muški, Groco! Kad dobiješ sve, onda ne znaš što bi od toga htio; ili te sram reći da zapraf želiš samo jedno? ;-))

Autor: vegavega8   |   06.11.2011. u 10:02   |   opcije


hvala ti care....

Autor: jupiler   |   06.11.2011. u 10:02   |   opcije


OK, Jupileru, tebi onda mišeka. Ali mišek nije za papati, znaš?

Autor: vegavega8   |   06.11.2011. u 10:02   |   opcije


A gle ti kak je ovaj macan mudro izmigoljio i još ispao velikodušan, ccccccc...!

Autor: vegavega8   |   06.11.2011. u 10:03   |   opcije


ti
il me ne kužiš !!
il me kubaš :)
ma nema veze...kaj god da je...
ja znam neću !!

Autor: GROCA   |   06.11.2011. u 10:08   |   opcije


necu pojesti malog misa

Autor: jupiler   |   06.11.2011. u 10:10   |   opcije


* KAJ NEĆU

Autor: GROCA   |   06.11.2011. u 10:10   |   opcije


Groco, to je ponekad važnije nego znati kaj hoćeš.

Autor: vegavega8   |   06.11.2011. u 10:15   |   opcije


Časna riječ, jupileru?

Autor: vegavega8   |   06.11.2011. u 10:15   |   opcije


viruj mu - ki sanaderu.

Autor: macak_pasko   |   06.11.2011. u 10:31   |   opcije


Dodaj komentar