Obećanje, ludom radovanje!

Autor: juicy-mama   |   06.11.2011. u 23:09   |   opcije


A kaj znaš, juicy, možda ozbiljno misli.

Autor: vegavega8   |   06.11.2011. u 23:12   |   opcije


Da, sad ozbiljno misli mali, al kad naraste, onda se predomisli....možes reci, nastojat cu ne pojesti te, kad odrastem i postanem tigrina od, stajaznam, 300 kilograma,onda ne znam šta ću

Autor: juicy-mama   |   06.11.2011. u 23:16   |   opcije


Ma joj, juicy, jesi li ikada čula da je netko pojeo svoju dadilju?

Autor: vegavega8   |   06.11.2011. u 23:17   |   opcije


pazi psica.---predobro

Autor: jupiler   |   06.11.2011. u 23:20   |   opcije


...ili, svog muza cu voljeti do kad nas smrt ne rastavi...e, super...ja ne zelim da me smrt rastavi, radje cu se sama...drugim rijecima, ne obecavaj obecanja, koja ne mozes izvrsiti

Autor: juicy-mama   |   06.11.2011. u 23:20   |   opcije


Hehe, ne znam dal je pojeo svoju dadilju, a da je poje (b)o, to sam cula

Autor: juicy-mama   |   06.11.2011. u 23:21   |   opcije


Hehe, možda zato ovaj cucak ima ipak pomalo zabrinutu facu ;-)))))))))))))

Autor: vegavega8   |   06.11.2011. u 23:23   |   opcije


Da, mislim da se boji...stavili su mu tigrica za slikanje...malo je ukocen...nije mu to prijatelj...

Autor: juicy-mama   |   06.11.2011. u 23:41   |   opcije


Dodaj komentar