AKO BUDEŠ DOBAR, NEĆU TE POJESTI KAD NARASTEM

06.11.2011. u 23:08 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Obećanje, ludom radovanje!
Autor: juicy-mama | 06.11.2011. u 23:09 | opcije
A kaj znaš, juicy, možda ozbiljno misli.
Autor: vegavega8 | 06.11.2011. u 23:12 | opcije
Da, sad ozbiljno misli mali, al kad naraste, onda se predomisli....možes reci, nastojat cu ne pojesti te, kad odrastem i postanem tigrina od, stajaznam, 300 kilograma,onda ne znam šta ću
Autor: juicy-mama | 06.11.2011. u 23:16 | opcije
Ma joj, juicy, jesi li ikada čula da je netko pojeo svoju dadilju?
Autor: vegavega8 | 06.11.2011. u 23:17 | opcije
pazi psica.---predobro
Autor: jupiler | 06.11.2011. u 23:20 | opcije
...ili, svog muza cu voljeti do kad nas smrt ne rastavi...e, super...ja ne zelim da me smrt rastavi, radje cu se sama...drugim rijecima, ne obecavaj obecanja, koja ne mozes izvrsiti
Autor: juicy-mama | 06.11.2011. u 23:20 | opcije
Hehe, ne znam dal je pojeo svoju dadilju, a da je poje (b)o, to sam cula
Autor: juicy-mama | 06.11.2011. u 23:21 | opcije
Hehe, možda zato ovaj cucak ima ipak pomalo zabrinutu facu ;-)))))))))))))
Autor: vegavega8 | 06.11.2011. u 23:23 | opcije
Da, mislim da se boji...stavili su mu tigrica za slikanje...malo je ukocen...nije mu to prijatelj...
Autor: juicy-mama | 06.11.2011. u 23:41 | opcije