Jutroo:-)...
vidi facu , ko ga bacio u vodu taj će definitivno nadrapat.

Autor: biserna   |   07.11.2011. u 8:53   |   opcije


Jutro, biserna! Ah, sve su nas pobacali u vodu, pa il plivaš, ili toneš...

Autor: vegavega8   |   07.11.2011. u 8:59   |   opcije


dok toneš primjetiš da je bolje plivat i izplivat:-)))
Tužna nešto?

Autor: biserna   |   07.11.2011. u 9:01   |   opcije


Ne volim ponedeljek - imam težak dan na poslu.

Autor: vegavega8   |   07.11.2011. u 9:06   |   opcije


Prošlo je već puno ponedeljka i ovaj će, znaš ti dobro "plivat", a znaš da će bit još "ponedeljka", stisni zube , napravi ovako grimasu ko ovaj mačor, i ....plivaj;-)

Autor: biserna   |   07.11.2011. u 9:12   |   opcije


dobro jutro ekipo. uspija san sa slike na mačku izbrojit 29 dužih dlaka. mora da si 30-tu počupala!
dokonost je vražje igralište. nebi mu se tija nać na putu...

Autor: macak_pasko   |   07.11.2011. u 9:59   |   opcije


Blaženi dokoličari, njihovo je kraljevstvo zemaljsko! (Jedan brk sam si uzela za sreću.)

Autor: vegavega8   |   07.11.2011. u 10:03   |   opcije


:D

Autor: macak_pasko   |   07.11.2011. u 10:04   |   opcije


Dodaj komentar