Jutroo:-)...
vidi facu , ko ga bacio u vodu taj će definitivno nadrapat.
Autor: biserna | 07.11.2011. u 8:53 | opcije
Jutro, biserna! Ah, sve su nas pobacali u vodu, pa il plivaš, ili toneš...
Autor: vegavega8 | 07.11.2011. u 8:59 | opcije
dok toneš primjetiš da je bolje plivat i izplivat:-)))
Tužna nešto?
Autor: biserna | 07.11.2011. u 9:01 | opcije
Ne volim ponedeljek - imam težak dan na poslu.
Autor: vegavega8 | 07.11.2011. u 9:06 | opcije
Prošlo je već puno ponedeljka i ovaj će, znaš ti dobro "plivat", a znaš da će bit još "ponedeljka", stisni zube , napravi ovako grimasu ko ovaj mačor, i ....plivaj;-)
Autor: biserna | 07.11.2011. u 9:12 | opcije
dobro jutro ekipo. uspija san sa slike na mačku izbrojit 29 dužih dlaka. mora da si 30-tu počupala!
dokonost je vražje igralište. nebi mu se tija nać na putu...
Autor: macak_pasko | 07.11.2011. u 9:59 | opcije
Blaženi dokoličari, njihovo je kraljevstvo zemaljsko! (Jedan brk sam si uzela za sreću.)
Autor: vegavega8 | 07.11.2011. u 10:03 | opcije
:D
Autor: macak_pasko | 07.11.2011. u 10:04 | opcije
