opet me gadjas fetisima...jutro kraljice

Autor: jupiler   |   08.11.2011. u 8:59   |   opcije


Niš ja ne gađam - uostalom, otkud znam što je tebi fetiš? Dobro ti jutro! :-))

Autor: vegavega8   |   08.11.2011. u 9:01   |   opcije


sve sto ima lijepe oci...sto ti je sad...daj duha malo....utorak je...good bye ruby tuesday

Autor: jupiler   |   08.11.2011. u 9:09   |   opcije


Lijepe? OK, radoznale su, to zna biti lijepo. Ali, onda za tebe imam jednu extra de lux fetišističku sličku ;-))

Autor: vegavega8   |   08.11.2011. u 9:13   |   opcije


stavi sve sto je ljepo..ko i do sad

Autor: jupiler   |   08.11.2011. u 9:14   |   opcije


Eh, strpi se malo, nemrem sve ispucati u istom danu!

Autor: vegavega8   |   08.11.2011. u 9:21   |   opcije


to sam ti htio rec...moze i sutra

Autor: jupiler   |   08.11.2011. u 9:25   |   opcije


Ne dajem obećanja za koja nije sigurno da ću ih ispuniti, ali bit će - ubrzo :-))

Autor: vegavega8   |   08.11.2011. u 9:28   |   opcije


sve ok...danas mi je sve ok

Autor: jupiler   |   08.11.2011. u 9:30   |   opcije


Neka je :-)))

Autor: vegavega8   |   08.11.2011. u 9:41   |   opcije


Dodaj komentar