KAKO JE LIJEP OVAJ SVIJET, OVDJE POTOK, ONDJE DREK

08.11.2011. u 8:56 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
opet me gadjas fetisima...jutro kraljice
Autor: jupiler | 08.11.2011. u 8:59 | opcije
Niš ja ne gađam - uostalom, otkud znam što je tebi fetiš? Dobro ti jutro! :-))
Autor: vegavega8 | 08.11.2011. u 9:01 | opcije
sve sto ima lijepe oci...sto ti je sad...daj duha malo....utorak je...good bye ruby tuesday
Autor: jupiler | 08.11.2011. u 9:09 | opcije
Lijepe? OK, radoznale su, to zna biti lijepo. Ali, onda za tebe imam jednu extra de lux fetišističku sličku ;-))
Autor: vegavega8 | 08.11.2011. u 9:13 | opcije
stavi sve sto je ljepo..ko i do sad
Autor: jupiler | 08.11.2011. u 9:14 | opcije
Eh, strpi se malo, nemrem sve ispucati u istom danu!
Autor: vegavega8 | 08.11.2011. u 9:21 | opcije
to sam ti htio rec...moze i sutra
Autor: jupiler | 08.11.2011. u 9:25 | opcije
Ne dajem obećanja za koja nije sigurno da ću ih ispuniti, ali bit će - ubrzo :-))
Autor: vegavega8 | 08.11.2011. u 9:28 | opcije
sve ok...danas mi je sve ok
Autor: jupiler | 08.11.2011. u 9:30 | opcije
Neka je :-)))
Autor: vegavega8 | 08.11.2011. u 9:41 | opcije