MA NE je tu...
a gdje je DA NE ..
Autor: GROCA | 08.11.2011. u 22:44 | opcije
Ma da, ovo ti je ono da ne ;-))
Autor: vegavega8 | 08.11.2011. u 22:48 | opcije
dane i mane..
kompići pravi..
nikud jedan bez drugoga ne ide...
Autor: GROCA | 08.11.2011. u 22:52 | opcije
Eh, da mi je neki dane, al da nema mnoge mane i da nikad ne omane...!
Autor: vegavega8 | 08.11.2011. u 22:57 | opcije
Slatki micek...
Autor: juicy-mama | 08.11.2011. u 22:59 | opcije
puno tražiš...
jel kakvo cjenkanje dolazi u obzir ?
Autor: GROCA | 08.11.2011. u 23:02 | opcije
Ma to je cucek, juicy!
Autor: vegavega8 | 08.11.2011. u 23:07 | opcije
Hm... A kaj se nudi, Groco?
Autor: vegavega8 | 08.11.2011. u 23:07 | opcije
Sad on smišlja... a ja moram ići... Hm.
Autor: vegavega8 | 08.11.2011. u 23:09 | opcije
ovo hm...je znakovito...
veliš; ljudi smo dogovorit ćemo se ...!?
sviđa mi se kad ostaviš prostora i drugoj strani...
Autor: GROCA | 08.11.2011. u 23:09 | opcije
Ovak: ako nikad ne omane, mogu proći i neke mane, ali nikako ne zatucanost, glupost, glasni prdeži i mljackanje.
Autor: vegavega8 | 08.11.2011. u 23:10 | opcije
E, dalje neću, evo, ostavljam prostora za pregovore :-)) Laka vam noć, pročitam i promislim kad se naspavam!
Autor: vegavega8 | 08.11.2011. u 23:11 | opcije
sad si se poprilično odredila !
Autor: GROCA | 08.11.2011. u 23:11 | opcije
Znam da je cucek vega, to je talijanski hrt, levriero italiano...ali, ja ih sve slatkice zovem, miceki
Autor: juicy-mama | 08.11.2011. u 23:22 | opcije
