MA NE je tu...
a gdje je DA NE ..

Autor: GROCA   |   08.11.2011. u 22:44   |   opcije


Ma da, ovo ti je ono da ne ;-))

Autor: vegavega8   |   08.11.2011. u 22:48   |   opcije


dane i mane..
kompići pravi..
nikud jedan bez drugoga ne ide...

Autor: GROCA   |   08.11.2011. u 22:52   |   opcije


Eh, da mi je neki dane, al da nema mnoge mane i da nikad ne omane...!

Autor: vegavega8   |   08.11.2011. u 22:57   |   opcije


Slatki micek...

Autor: juicy-mama   |   08.11.2011. u 22:59   |   opcije


puno tražiš...
jel kakvo cjenkanje dolazi u obzir ?

Autor: GROCA   |   08.11.2011. u 23:02   |   opcije


Ma to je cucek, juicy!

Autor: vegavega8   |   08.11.2011. u 23:07   |   opcije


Hm... A kaj se nudi, Groco?

Autor: vegavega8   |   08.11.2011. u 23:07   |   opcije


Sad on smišlja... a ja moram ići... Hm.

Autor: vegavega8   |   08.11.2011. u 23:09   |   opcije


ovo hm...je znakovito...
veliš; ljudi smo dogovorit ćemo se ...!?
sviđa mi se kad ostaviš prostora i drugoj strani...

Autor: GROCA   |   08.11.2011. u 23:09   |   opcije


Ovak: ako nikad ne omane, mogu proći i neke mane, ali nikako ne zatucanost, glupost, glasni prdeži i mljackanje.

Autor: vegavega8   |   08.11.2011. u 23:10   |   opcije


E, dalje neću, evo, ostavljam prostora za pregovore :-)) Laka vam noć, pročitam i promislim kad se naspavam!

Autor: vegavega8   |   08.11.2011. u 23:11   |   opcije


sad si se poprilično odredila !

Autor: GROCA   |   08.11.2011. u 23:11   |   opcije


Znam da je cucek vega, to je talijanski hrt, levriero italiano...ali, ja ih sve slatkice zovem, miceki

Autor: juicy-mama   |   08.11.2011. u 23:22   |   opcije


Dodaj komentar