'BEM TI MIŠA!

10.11.2011. u 8:20   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

kako su ovo uspjeli slikat?? kako?? i jeli mali mis smugnuo toj odvratnoj macketini?

Autor: jupiler   |   10.11.2011. u 8:24   |   opcije


Jupileru, meni se sve čini da je ovo pogrebni obred :-((

Autor: vegavega8   |   10.11.2011. u 8:37   |   opcije


znas...macka je....preljepa....graciozna....mjesaju mi se osjecaji..al na ovoj sliji sve je savrseno i trava i pozadina...samo je mali misko u problemu...ili je sto kazes,svoje probleme...je rijesio

Autor: jupiler   |   10.11.2011. u 8:39   |   opcije


Je, ovdje je sve prirodno - pa i odnos mačke i miša :-))

Autor: vegavega8   |   10.11.2011. u 8:46   |   opcije


Dodaj komentar