kako su ovo uspjeli slikat?? kako?? i jeli mali mis smugnuo toj odvratnoj macketini?
Autor: jupiler | 10.11.2011. u 8:24 | opcije
Jupileru, meni se sve čini da je ovo pogrebni obred :-((
Autor: vegavega8 | 10.11.2011. u 8:37 | opcije
znas...macka je....preljepa....graciozna....mjesaju mi se osjecaji..al na ovoj sliji sve je savrseno i trava i pozadina...samo je mali misko u problemu...ili je sto kazes,svoje probleme...je rijesio
Autor: jupiler | 10.11.2011. u 8:39 | opcije
Je, ovdje je sve prirodno - pa i odnos mačke i miša :-))
Autor: vegavega8 | 10.11.2011. u 8:46 | opcije
