BOLJE IKAD NEGO NIKAD



A evo i starog seronje... pardonček: starog ženika :-))

10.11.2011. u 22:40   |   Editirano: 10.11.2011. u 22:45   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Ona ima sirenski zov.

Autor: vegavega8   |   10.11.2011. u 22:55   |   opcije


On ima penzionersku iskaznicu (za tramvaj).

Autor: vegavega8   |   10.11.2011. u 22:56   |   opcije


Oboje imaju veliku strast.

Autor: vegavega8   |   10.11.2011. u 22:56   |   opcije


Prema MENI :-)))))))))))))

Autor: vegavega8   |   10.11.2011. u 22:56   |   opcije


i sad si u dilemi..kome se po dat...!?

Autor: GROCA   |   10.11.2011. u 22:59   |   opcije


Inače bih rekla, Groco, onome tko ima veću kost, ali sumnjam da ovi više mogu glodati.

Autor: vegavega8   |   10.11.2011. u 23:01   |   opcije


Strast vam je podjednaka, a bome i nemir.

Autor: dudhaimurvimorus   |   10.11.2011. u 23:01   |   opcije


ccccc, pljuc .. sad se izdala, sirena je progutala španjgicu ;))

Autor: ema-emily   |   10.11.2011. u 23:02   |   opcije


Ali su paralelni kao paralelni svemir ;-))

Autor: vegavega8   |   10.11.2011. u 23:03   |   opcije


ti bi njihovu kost ..!!
kaj budu oni onda ??

Autor: GROCA   |   10.11.2011. u 23:03   |   opcije


A valjda Odisej još može plutati, ako već ne plivati, emily ;-))

Autor: vegavega8   |   10.11.2011. u 23:04   |   opcije


Oni budu natezali žljundru, Groco, kao i do sada.

Autor: vegavega8   |   10.11.2011. u 23:04   |   opcije


njima žlundre..a ti sretna ! :)

Autor: GROCA   |   10.11.2011. u 23:06   |   opcije


Zapravo, ne može se reći da si pametnija ali bar si razumnija, jer si manje ospjednuta.

Autor: dudhaimurvimorus   |   10.11.2011. u 23:06   |   opcije


Može se reći da uopće nisam opsjednuta pa sam po toj logici nužno i pametnija, Svileni.

Autor: vegavega8   |   10.11.2011. u 23:09   |   opcije


Pa dovoljno je i što smo opsjednuti sami sa sobom.

Autor: dudhaimurvimorus   |   10.11.2011. u 23:10   |   opcije


Opsada = okruženje, pa je po toj logici takva opsjednutost neizbježna. Osim ako vjeruješ u transmigraciju duša. Ja ne.

Autor: vegavega8   |   10.11.2011. u 23:11   |   opcije


Nego, uslast bilo mladencima, od srca im želim da prežive prvu bračnu noć, a ja ću sa šaponjom malo u šetnju. Red je da i on pogleda zapiše na kvartovskim blogovima ;-)) Noćka!

Autor: vegavega8   |   10.11.2011. u 23:15   |   opcije


Ja u sve vjerujem. Laično ali sveto.

Autor: dudhaimurvimorus   |   10.11.2011. u 23:17   |   opcije


Dodaj komentar