BOLJE IKAD NEGO NIKAD

A evo i starog seronje... pardonček: starog ženika :-))

10.11.2011. u 22:40 | Editirano: 10.11.2011. u 22:45 | Prijavi nepoćudni blog | Dodaj komentar
Ona ima sirenski zov.
Autor: vegavega8 | 10.11.2011. u 22:55 | opcije
On ima penzionersku iskaznicu (za tramvaj).
Autor: vegavega8 | 10.11.2011. u 22:56 | opcije
Oboje imaju veliku strast.
Autor: vegavega8 | 10.11.2011. u 22:56 | opcije
Prema MENI :-)))))))))))))
Autor: vegavega8 | 10.11.2011. u 22:56 | opcije
i sad si u dilemi..kome se po dat...!?
Autor: GROCA | 10.11.2011. u 22:59 | opcije
Inače bih rekla, Groco, onome tko ima veću kost, ali sumnjam da ovi više mogu glodati.
Autor: vegavega8 | 10.11.2011. u 23:01 | opcije
Strast vam je podjednaka, a bome i nemir.
Autor: dudhaimurvimorus | 10.11.2011. u 23:01 | opcije
ccccc, pljuc .. sad se izdala, sirena je progutala španjgicu ;))
Autor: ema-emily | 10.11.2011. u 23:02 | opcije
Ali su paralelni kao paralelni svemir ;-))
Autor: vegavega8 | 10.11.2011. u 23:03 | opcije
ti bi njihovu kost ..!!
kaj budu oni onda ??
Autor: GROCA | 10.11.2011. u 23:03 | opcije
A valjda Odisej još može plutati, ako već ne plivati, emily ;-))
Autor: vegavega8 | 10.11.2011. u 23:04 | opcije
Oni budu natezali žljundru, Groco, kao i do sada.
Autor: vegavega8 | 10.11.2011. u 23:04 | opcije
njima žlundre..a ti sretna ! :)
Autor: GROCA | 10.11.2011. u 23:06 | opcije
Zapravo, ne može se reći da si pametnija ali bar si razumnija, jer si manje ospjednuta.
Autor: dudhaimurvimorus | 10.11.2011. u 23:06 | opcije
Može se reći da uopće nisam opsjednuta pa sam po toj logici nužno i pametnija, Svileni.
Autor: vegavega8 | 10.11.2011. u 23:09 | opcije
Pa dovoljno je i što smo opsjednuti sami sa sobom.
Autor: dudhaimurvimorus | 10.11.2011. u 23:10 | opcije
Opsada = okruženje, pa je po toj logici takva opsjednutost neizbježna. Osim ako vjeruješ u transmigraciju duša. Ja ne.
Autor: vegavega8 | 10.11.2011. u 23:11 | opcije
Nego, uslast bilo mladencima, od srca im želim da prežive prvu bračnu noć, a ja ću sa šaponjom malo u šetnju. Red je da i on pogleda zapiše na kvartovskim blogovima ;-)) Noćka!
Autor: vegavega8 | 10.11.2011. u 23:15 | opcije
Ja u sve vjerujem. Laično ali sveto.
Autor: dudhaimurvimorus | 10.11.2011. u 23:17 | opcije