Dobro jutro tebi, laku noc meni...mali je slatki ko secer.....izgleda jako mali
Autor: juicy-mama | 11.11.2011. u 6:57 | opcije
Bok, juicy, lijepo spavaj! A majmunčić je mali, ali je sreća velika :-))
Autor: vegavega8 | 11.11.2011. u 7:02 | opcije
Hehe, ova iznad mene se fakat trudi! Ja napišem "blagajna", ona brzo na google i traži, traži, traži... Onda nađe nekaj kaj nema veze s kontekstom u kojem ja koristim riječ, ali svejedno, sretna je ko karanfil u dreku :-))
Autor: vegavega8 | 11.11.2011. u 7:35 | opcije
Ma ja fakat ne kužim otkud jednoj tako angažiranoj i uspješnoj osobi, a pride i tjelesno hendikepiranoj, koja kuha, sprema, farba, obrađuje zemlju, brine o stoci i peradi, zarađuje u firmi, brine o ocu i sinu, zdušno se ševi i još njeguje i duge nokte, dakle otkud takvoj multipraktikantici VREMENA i ENERGIJE za opsjednutost mojom malenkošću? Da sam ja takva, prije bi me zaokupljalo kako se riješiti silnih hofiranta nego čim otvorim oči - hop! na Iskricu, pa udri po nekoj tamo vegi...
Autor: vegavega8 | 11.11.2011. u 7:38 | opcije
Evo, ja sam ustala u 6, stavila sličku, obavila osobne jutarnje rituale, prošetala pseto, zbrinula majku do podneva, kad se vraćam doma i sad moram na posao, a radim par minuta od kuće... I nemam vremena! Ovo pišem zato jer moram pričekati terensku sestru, inače bih već bila vani. Kaj ova ne bi trebala npr. nahraniti kokice?
Autor: vegavega8 | 11.11.2011. u 7:40 | opcije
Ma, uostalom, kaj me briga... Odoh ja, ugodan nam petak i nek nam stigne neki neubojiti, a veseli metak! :-))
Autor: vegavega8 | 11.11.2011. u 7:43 | opcije
