VIKEND!

11.11.2011. u 6:31   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

Dobro jutro tebi, laku noc meni...mali je slatki ko secer.....izgleda jako mali

Autor: juicy-mama   |   11.11.2011. u 6:57   |   opcije


Bok, juicy, lijepo spavaj! A majmunčić je mali, ali je sreća velika :-))

Autor: vegavega8   |   11.11.2011. u 7:02   |   opcije


Hehe, ova iznad mene se fakat trudi! Ja napišem "blagajna", ona brzo na google i traži, traži, traži... Onda nađe nekaj kaj nema veze s kontekstom u kojem ja koristim riječ, ali svejedno, sretna je ko karanfil u dreku :-))

Autor: vegavega8   |   11.11.2011. u 7:35   |   opcije


Ma ja fakat ne kužim otkud jednoj tako angažiranoj i uspješnoj osobi, a pride i tjelesno hendikepiranoj, koja kuha, sprema, farba, obrađuje zemlju, brine o stoci i peradi, zarađuje u firmi, brine o ocu i sinu, zdušno se ševi i još njeguje i duge nokte, dakle otkud takvoj multipraktikantici VREMENA i ENERGIJE za opsjednutost mojom malenkošću? Da sam ja takva, prije bi me zaokupljalo kako se riješiti silnih hofiranta nego čim otvorim oči - hop! na Iskricu, pa udri po nekoj tamo vegi...

Autor: vegavega8   |   11.11.2011. u 7:38   |   opcije


Evo, ja sam ustala u 6, stavila sličku, obavila osobne jutarnje rituale, prošetala pseto, zbrinula majku do podneva, kad se vraćam doma i sad moram na posao, a radim par minuta od kuće... I nemam vremena! Ovo pišem zato jer moram pričekati terensku sestru, inače bih već bila vani. Kaj ova ne bi trebala npr. nahraniti kokice?

Autor: vegavega8   |   11.11.2011. u 7:40   |   opcije


Ma, uostalom, kaj me briga... Odoh ja, ugodan nam petak i nek nam stigne neki neubojiti, a veseli metak! :-))

Autor: vegavega8   |   11.11.2011. u 7:43   |   opcije


Dodaj komentar