e ovo je ljubav..

Autor: jupiler   |   12.11.2011. u 9:02   |   opcije


Malo blatnjava, doduše, ali vele da je to zdravo ;-))

Autor: vegavega8   |   12.11.2011. u 9:14   |   opcije


da..ima sumpora u blatu

Autor: jupiler   |   12.11.2011. u 9:16   |   opcije


Zato je nosna higijena bitna ;-))

Autor: vegavega8   |   12.11.2011. u 9:20   |   opcije


je..u pravu si..a oni se lickaju nosicima..on ima nju..ona njega.....doduse mozda su oba muska,ko ce znat..ili cure...ma svejedno...ovu cu sliku nastojat copy paste u mozak

Autor: jupiler   |   12.11.2011. u 9:24   |   opcije


Ma, važno je dabrovati i tome se veseliti, zar ne?

Autor: vegavega8   |   12.11.2011. u 9:27   |   opcije


je..

Autor: jupiler   |   12.11.2011. u 9:31   |   opcije


Zamisli da možeš sa svojom dragom, vlastitim zubima i noktima, izgraditi ne samo kuću, nego i branu? Ha?

Autor: vegavega8   |   12.11.2011. u 9:35   |   opcije


a bez kredita i sl..

Autor: jupiler   |   12.11.2011. u 9:38   |   opcije


Ma kakvi krediti, a još sve od prirodnih materijala!

Autor: vegavega8   |   12.11.2011. u 9:42   |   opcije


bas su sretni ti dabri

Autor: jupiler   |   12.11.2011. u 9:44   |   opcije


Je, dabro im je i dabruju :-))

Autor: vegavega8   |   12.11.2011. u 10:01   |   opcije


odobravam dabrovanjem

Autor: jupiler   |   12.11.2011. u 10:11   |   opcije


Dabro :-))))

Autor: vegavega8   |   12.11.2011. u 10:16   |   opcije


Pa, zar to nije u modi?

Autor: dudhaimurvimorus   |   12.11.2011. u 10:33   |   opcije


najviše volim borbu komada u blatu !

Autor: GROCA   |   12.11.2011. u 10:44   |   opcije


Dodaj komentar