e ovo je ljubav..
Autor: jupiler | 12.11.2011. u 9:02 | opcije
Malo blatnjava, doduše, ali vele da je to zdravo ;-))
Autor: vegavega8 | 12.11.2011. u 9:14 | opcije
da..ima sumpora u blatu
Autor: jupiler | 12.11.2011. u 9:16 | opcije
Zato je nosna higijena bitna ;-))
Autor: vegavega8 | 12.11.2011. u 9:20 | opcije
je..u pravu si..a oni se lickaju nosicima..on ima nju..ona njega.....doduse mozda su oba muska,ko ce znat..ili cure...ma svejedno...ovu cu sliku nastojat copy paste u mozak
Autor: jupiler | 12.11.2011. u 9:24 | opcije
Ma, važno je dabrovati i tome se veseliti, zar ne?
Autor: vegavega8 | 12.11.2011. u 9:27 | opcije
je..
Autor: jupiler | 12.11.2011. u 9:31 | opcije
Zamisli da možeš sa svojom dragom, vlastitim zubima i noktima, izgraditi ne samo kuću, nego i branu? Ha?
Autor: vegavega8 | 12.11.2011. u 9:35 | opcije
a bez kredita i sl..
Autor: jupiler | 12.11.2011. u 9:38 | opcije
Ma kakvi krediti, a još sve od prirodnih materijala!
Autor: vegavega8 | 12.11.2011. u 9:42 | opcije
bas su sretni ti dabri
Autor: jupiler | 12.11.2011. u 9:44 | opcije
Je, dabro im je i dabruju :-))
Autor: vegavega8 | 12.11.2011. u 10:01 | opcije
odobravam dabrovanjem
Autor: jupiler | 12.11.2011. u 10:11 | opcije
Dabro :-))))
Autor: vegavega8 | 12.11.2011. u 10:16 | opcije
Pa, zar to nije u modi?
Autor: dudhaimurvimorus | 12.11.2011. u 10:33 | opcije
najviše volim borbu komada u blatu !
Autor: GROCA | 12.11.2011. u 10:44 | opcije
