uskladila boje
Autor: zlato-picka | 13.11.2011. u 9:16 | opcije
Je. A nabavila i novi kaput iz jesenske kolekcije.
Autor: vegavega8 | 13.11.2011. u 9:20 | opcije
modna mačka
a ne pati od crvenog tepiha
Autor: zlato-picka | 13.11.2011. u 9:24 | opcije
bas je skulirana
Autor: jupiler | 13.11.2011. u 9:24 | opcije
Hehe, a svejedno su je uslikali ;-))
Autor: vegavega8 | 13.11.2011. u 9:25 | opcije
Jupileru, s takvom bundicom - nije ni čudo :-))
Autor: vegavega8 | 13.11.2011. u 9:26 | opcije
da..bog na ovoj maci nije stedio
Autor: jupiler | 13.11.2011. u 9:27 | opcije
i mice imaju svoje š-picestvarno, što se to zove špica
jel to skraćenica od šetalište pica
Autor: zlato-picka | 13.11.2011. u 9:29 | opcije
pa da..
Autor: jupiler | 13.11.2011. u 9:31 | opcije
e ovo je super mačka
ima stav
u stilu - nebitan si
pa miševi šize
Autor: zlato-picka | 13.11.2011. u 9:32 | opcije
nego, jel ko za pelinkovac
Autor: zlato-picka | 13.11.2011. u 9:32 | opcije
Pelinkovac ne bih, ali mogla bih travaricu.
Autor: vegavega8 | 13.11.2011. u 9:35 | opcije
nema, očistila prozore
Autor: zlato-picka | 13.11.2011. u 9:36 | opcije
može medica?
protiv prehlade
Autor: zlato-picka | 13.11.2011. u 9:37 | opcije
ocemo li kavu prvo?
Autor: jupiler | 13.11.2011. u 9:37 | opcije
oćemo ako ćeš ti kuvati
nemoj tanku
i meti koji keks
Autor: zlato-picka | 13.11.2011. u 9:38 | opcije
Uh, još mi rano za tako komplicirane izbore! Ajd, čujemo se kad ispijem kavu.
Autor: vegavega8 | 13.11.2011. u 9:38 | opcije
Hehe, sad tek vidim, ona gore popizdila načisto!
Autor: vegavega8 | 13.11.2011. u 9:39 | opcije
svi smo na njenom tragu...klub popizdikis
Autor: jupiler | 13.11.2011. u 9:40 | opcije
Ma, gluposti! Kaj se ti, jupileru, zbilja uzrujavaš zbog Iskrice?
Autor: vegavega8 | 13.11.2011. u 9:45 | opcije
sama pije
u sivom mantilu
zadubljena u novine
slučajno ih naopako okrenula i ćiri kroz rupicu
naperila uši
neprimjetno primakla stol
kasnije će pričati nevidljivim ukućaniima da je bila s nama na kavi
Autor: zlato-picka | 13.11.2011. u 9:47 | opcije
A čuj, svaki bedak ima svoje veselje... Neka je, meni ne smeta ;-))
Autor: vegavega8 | 13.11.2011. u 9:52 | opcije
a moze li......klub jutarnjih rupa u jutarnjem ....hocu u neki klub...da imam kartu i sve beneficije s njome
Autor: jupiler | 13.11.2011. u 9:55 | opcije
ni meni
nek hvata i donosi loptice
dok ne počne sliniti
Autor: zlato-picka | 13.11.2011. u 9:56 | opcije
A kakve bi ti beneficije, jupileru? Tak da znamo odrediti članarinu...
Autor: vegavega8 | 13.11.2011. u 9:59 | opcije
haha, on bi pretplatu
Autor: zlato-picka | 13.11.2011. u 10:00 | opcije
ode ja ća.
jooš će me jebati ovdje
Autor: zlato-picka | 13.11.2011. u 10:00 | opcije
pa to su benificije
Autor: jupiler | 13.11.2011. u 10:02 | opcije
Dragi moj, ak si sam ne nađeš svoju rupicu, teško da bu tu bilo nekog velikog užitka! ;-))
Autor: vegavega8 | 13.11.2011. u 10:07 | opcije
haha..znam...nemam iluzija
Autor: jupiler | 13.11.2011. u 10:11 | opcije
A gle, zlatna pička ti je upravo utekla!!!
Autor: vegavega8 | 13.11.2011. u 10:13 | opcije
posla u zagrljaj staroj ljubavi...
Autor: jupiler | 13.11.2011. u 10:20 | opcije
