JESENSKI MIC

13.11.2011. u 9:04   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

uskladila boje

Autor: zlato-picka   |   13.11.2011. u 9:16   |   opcije


Je. A nabavila i novi kaput iz jesenske kolekcije.

Autor: vegavega8   |   13.11.2011. u 9:20   |   opcije


modna mačka
a ne pati od crvenog tepiha

Autor: zlato-picka   |   13.11.2011. u 9:24   |   opcije


bas je skulirana

Autor: jupiler   |   13.11.2011. u 9:24   |   opcije


Hehe, a svejedno su je uslikali ;-))

Autor: vegavega8   |   13.11.2011. u 9:25   |   opcije


Jupileru, s takvom bundicom - nije ni čudo :-))

Autor: vegavega8   |   13.11.2011. u 9:26   |   opcije


da..bog na ovoj maci nije stedio

Autor: jupiler   |   13.11.2011. u 9:27   |   opcije


i mice imaju svoje š-picestvarno, što se to zove špica
jel to skraćenica od šetalište pica

Autor: zlato-picka   |   13.11.2011. u 9:29   |   opcije


pa da..

Autor: jupiler   |   13.11.2011. u 9:31   |   opcije


e ovo je super mačka
ima stav
u stilu - nebitan si
pa miševi šize

Autor: zlato-picka   |   13.11.2011. u 9:32   |   opcije


nego, jel ko za pelinkovac

Autor: zlato-picka   |   13.11.2011. u 9:32   |   opcije


Pelinkovac ne bih, ali mogla bih travaricu.

Autor: vegavega8   |   13.11.2011. u 9:35   |   opcije


nema, očistila prozore

Autor: zlato-picka   |   13.11.2011. u 9:36   |   opcije


može medica?
protiv prehlade

Autor: zlato-picka   |   13.11.2011. u 9:37   |   opcije


ocemo li kavu prvo?

Autor: jupiler   |   13.11.2011. u 9:37   |   opcije


oćemo ako ćeš ti kuvati
nemoj tanku
i meti koji keks

Autor: zlato-picka   |   13.11.2011. u 9:38   |   opcije


Uh, još mi rano za tako komplicirane izbore! Ajd, čujemo se kad ispijem kavu.

Autor: vegavega8   |   13.11.2011. u 9:38   |   opcije


Hehe, sad tek vidim, ona gore popizdila načisto!

Autor: vegavega8   |   13.11.2011. u 9:39   |   opcije


svi smo na njenom tragu...klub popizdikis

Autor: jupiler   |   13.11.2011. u 9:40   |   opcije


Ma, gluposti! Kaj se ti, jupileru, zbilja uzrujavaš zbog Iskrice?

Autor: vegavega8   |   13.11.2011. u 9:45   |   opcije


sama pije
u sivom mantilu
zadubljena u novine
slučajno ih naopako okrenula i ćiri kroz rupicu
naperila uši
neprimjetno primakla stol
kasnije će pričati nevidljivim ukućaniima da je bila s nama na kavi

Autor: zlato-picka   |   13.11.2011. u 9:47   |   opcije


A čuj, svaki bedak ima svoje veselje... Neka je, meni ne smeta ;-))

Autor: vegavega8   |   13.11.2011. u 9:52   |   opcije


a moze li......klub jutarnjih rupa u jutarnjem ....hocu u neki klub...da imam kartu i sve beneficije s njome

Autor: jupiler   |   13.11.2011. u 9:55   |   opcije


ni meni
nek hvata i donosi loptice
dok ne počne sliniti

Autor: zlato-picka   |   13.11.2011. u 9:56   |   opcije


A kakve bi ti beneficije, jupileru? Tak da znamo odrediti članarinu...

Autor: vegavega8   |   13.11.2011. u 9:59   |   opcije


haha, on bi pretplatu

Autor: zlato-picka   |   13.11.2011. u 10:00   |   opcije


ode ja ća.
jooš će me jebati ovdje

Autor: zlato-picka   |   13.11.2011. u 10:00   |   opcije


pa to su benificije

Autor: jupiler   |   13.11.2011. u 10:02   |   opcije


Dragi moj, ak si sam ne nađeš svoju rupicu, teško da bu tu bilo nekog velikog užitka! ;-))

Autor: vegavega8   |   13.11.2011. u 10:07   |   opcije


haha..znam...nemam iluzija

Autor: jupiler   |   13.11.2011. u 10:11   |   opcije


A gle, zlatna pička ti je upravo utekla!!!

Autor: vegavega8   |   13.11.2011. u 10:13   |   opcije


posla u zagrljaj staroj ljubavi...

Autor: jupiler   |   13.11.2011. u 10:20   |   opcije


Dodaj komentar