:)
Autor: marta-marta | 13.11.2011. u 23:38 | opcije
ko i svaka druga mačka čizmičarka
Autor: YBCT10 | 13.11.2011. u 23:42 | opcije
Mislim da se mica pomalo boji visine, ali... ;-))
Autor: vegavega8 | 13.11.2011. u 23:42 | opcije
E pa nema baš svaka mačka OVAKVE čizme!
Autor: vegavega8 | 13.11.2011. u 23:43 | opcije
ako je ovo tvoja mačketina,
onda su ovo tvoje čizmice
haha a imaš i laminat u stanu
Autor: YBCT10 | 13.11.2011. u 23:45 | opcije
Ovo nije moja mačketina i nisu moje čizme, a u stanu imam parket. I nove čizme s gumenim džonom. I jednu preslatku macicu :-))
Autor: vegavega8 | 13.11.2011. u 23:48 | opcije
Eh, a sad se moram učižmariti i izvesti cucka na pišanjac... Laka vam noć!
Autor: vegavega8 | 13.11.2011. u 23:49 | opcije
