:)

Autor: marta-marta   |   13.11.2011. u 23:38   |   opcije


ko i svaka druga mačka čizmičarka

Autor: YBCT10   |   13.11.2011. u 23:42   |   opcije


Mislim da se mica pomalo boji visine, ali... ;-))

Autor: vegavega8   |   13.11.2011. u 23:42   |   opcije


E pa nema baš svaka mačka OVAKVE čizme!

Autor: vegavega8   |   13.11.2011. u 23:43   |   opcije


ako je ovo tvoja mačketina,
onda su ovo tvoje čizmice
haha a imaš i laminat u stanu

Autor: YBCT10   |   13.11.2011. u 23:45   |   opcije


Ovo nije moja mačketina i nisu moje čizme, a u stanu imam parket. I nove čizme s gumenim džonom. I jednu preslatku macicu :-))

Autor: vegavega8   |   13.11.2011. u 23:48   |   opcije


Eh, a sad se moram učižmariti i izvesti cucka na pišanjac... Laka vam noć!

Autor: vegavega8   |   13.11.2011. u 23:49   |   opcije


Dodaj komentar