vega boginjo.....u mene su doma knjige novije i samo su dvojica
Autor: jupiler | 14.11.2011. u 8:35 | opcije
D'jutro, jupileru! Eh, mislim da su ovi iz neke stare priče :-))
Autor: vegavega8 | 14.11.2011. u 8:44 | opcije
pa te price su...romanticne
Autor: jupiler | 14.11.2011. u 8:57 | opcije
I uvijek pomalo strašne, zar ne? :-))
Autor: vegavega8 | 14.11.2011. u 9:02 | opcije
ne...zaitrigriraju
Autor: jupiler | 14.11.2011. u 9:08 | opcije
