DOMAĆI

14.11.2011. u 8:28   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

vega boginjo.....u mene su doma knjige novije i samo su dvojica

Autor: jupiler   |   14.11.2011. u 8:35   |   opcije


D'jutro, jupileru! Eh, mislim da su ovi iz neke stare priče :-))

Autor: vegavega8   |   14.11.2011. u 8:44   |   opcije


pa te price su...romanticne

Autor: jupiler   |   14.11.2011. u 8:57   |   opcije


I uvijek pomalo strašne, zar ne? :-))

Autor: vegavega8   |   14.11.2011. u 9:02   |   opcije


ne...zaitrigriraju

Autor: jupiler   |   14.11.2011. u 9:08   |   opcije


Dodaj komentar