jutro.....dobro si me podsjetila.....morat ću u ribarnicu.........
Autor: sleeping | 18.11.2011. u 8:16 | opcije
pa ovo je bingo
Autor: jupiler | 18.11.2011. u 8:18 | opcije
Jutreko! Je, čak se i riba smije :-))
Autor: vegavega8 | 18.11.2011. u 8:20 | opcije
Jutro:-)
Evo moj crni lopov( Šverca) vidjela ribu i skočilu na tipkovnicu;-)
Bit će to ručak u Mačjoj javnoj kuhinji , feštaaaa mrnjauuuu:-))))
Autor: biserna | 18.11.2011. u 8:24 | opcije
Ja mislim da je ova na slici mlada majka. Možda neko mače ima rođendan? :-)))
Autor: vegavega8 | 18.11.2011. u 8:28 | opcije
Vega znaš kaj , daj ti meni adresu, dobila sam gušte, idem k njima , a na kraju, za desert, ču si još i prljave ruke brisat:-)))
Autor: biserna | 18.11.2011. u 8:32 | opcije
Ma vidi ti nju, ona bi djeci od usta otrgnula!
Autor: vegavega8 | 18.11.2011. u 8:36 | opcije
ma vidi ribetinu koooolika jeeeeee, neće to oni moći pojesti i znaš da ću imati i dar, keksiće u vrečici , to stojii za sutra:-)))
Autor: biserna | 18.11.2011. u 8:43 | opcije
Ajd, dobro, netko treba očistiti ribu od kostiju, da se mačad ne zaguti :-))
Autor: vegavega8 | 18.11.2011. u 8:49 | opcije
Dojdi i ti, bit će nam super sigurna sam:-)))
.....a sada moram poć radit. Mraz je bio vani ovdje,sada je sunce .Ugodan dan želimo, ti svi pa i T:-)))
Autor: biserna | 18.11.2011. u 8:56 | opcije
Ja već skupljam drva za vatru ;-)) Hajde, izmazi sve svoje dvonožne i četveronožne!
Autor: vegavega8 | 18.11.2011. u 8:58 | opcije
Bit će da som smrdi od repa.
Autor: dudhaimurvimorus | 18.11.2011. u 13:08 | opcije
