ZA RUČAK

18.11.2011. u 8:13   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

jutro.....dobro si me podsjetila.....morat ću u ribarnicu.........

Autor: sleeping   |   18.11.2011. u 8:16   |   opcije


pa ovo je bingo

Autor: jupiler   |   18.11.2011. u 8:18   |   opcije


Jutreko! Je, čak se i riba smije :-))

Autor: vegavega8   |   18.11.2011. u 8:20   |   opcije


Jutro:-)
Evo moj crni lopov( Šverca) vidjela ribu i skočilu na tipkovnicu;-)
Bit će to ručak u Mačjoj javnoj kuhinji , feštaaaa mrnjauuuu:-))))

Autor: biserna   |   18.11.2011. u 8:24   |   opcije


Ja mislim da je ova na slici mlada majka. Možda neko mače ima rođendan? :-)))

Autor: vegavega8   |   18.11.2011. u 8:28   |   opcije


Vega znaš kaj , daj ti meni adresu, dobila sam gušte, idem k njima , a na kraju, za desert, ču si još i prljave ruke brisat:-)))

Autor: biserna   |   18.11.2011. u 8:32   |   opcije


Ma vidi ti nju, ona bi djeci od usta otrgnula!

Autor: vegavega8   |   18.11.2011. u 8:36   |   opcije


ma vidi ribetinu koooolika jeeeeee, neće to oni moći pojesti i znaš da ću imati i dar, keksiće u vrečici , to stojii za sutra:-)))

Autor: biserna   |   18.11.2011. u 8:43   |   opcije


Ajd, dobro, netko treba očistiti ribu od kostiju, da se mačad ne zaguti :-))

Autor: vegavega8   |   18.11.2011. u 8:49   |   opcije


Dojdi i ti, bit će nam super sigurna sam:-)))
.....a sada moram poć radit. Mraz je bio vani ovdje,sada je sunce .Ugodan dan želimo, ti svi pa i T:-)))

Autor: biserna   |   18.11.2011. u 8:56   |   opcije


Ja već skupljam drva za vatru ;-)) Hajde, izmazi sve svoje dvonožne i četveronožne!

Autor: vegavega8   |   18.11.2011. u 8:58   |   opcije


Bit će da som smrdi od repa.

Autor: dudhaimurvimorus   |   18.11.2011. u 13:08   |   opcije


Dodaj komentar