evooooo, evo meeee, bože mili smrznuti ste, ajte unutra na doručak, gotova šetnjica;-)
Djutro:-)

Autor: biserna   |   19.11.2011. u 9:04   |   opcije


Jutro! Ufff, uffff, daj toplu peć :-)))

Autor: vegavega8   |   19.11.2011. u 9:06   |   opcije


Ložim cijelu noć tek toliko da držim vatru zbog tik kosmatinaca, u 7 sam sam ustala, toplo je, sad doručak spremam i odem i ja van, a ograda se već radi;-)

Autor: biserna   |   19.11.2011. u 9:09   |   opcije


odoh ja, pozzz Vega:-))

Autor: biserna   |   19.11.2011. u 9:14   |   opcije


Eh, oprosti, biserna, ja morah usput zbrinuti svoju nejačad koja još nije bila na zimetini. (Mislim da sam ja ipak najzimogroznija u našoj kući.)

Autor: vegavega8   |   19.11.2011. u 9:17   |   opcije


Dodaj komentar