evooooo, evo meeee, bože mili smrznuti ste, ajte unutra na doručak, gotova šetnjica;-)
Djutro:-)
Autor: biserna | 19.11.2011. u 9:04 | opcije
Jutro! Ufff, uffff, daj toplu peć :-)))
Autor: vegavega8 | 19.11.2011. u 9:06 | opcije
Ložim cijelu noć tek toliko da držim vatru zbog tik kosmatinaca, u 7 sam sam ustala, toplo je, sad doručak spremam i odem i ja van, a ograda se već radi;-)
Autor: biserna | 19.11.2011. u 9:09 | opcije
odoh ja, pozzz Vega:-))
Autor: biserna | 19.11.2011. u 9:14 | opcije
Eh, oprosti, biserna, ja morah usput zbrinuti svoju nejačad koja još nije bila na zimetini. (Mislim da sam ja ipak najzimogroznija u našoj kući.)
Autor: vegavega8 | 19.11.2011. u 9:17 | opcije
