jutrooo.....opet nesto simpa...
Autor: jupiler | 20.11.2011. u 9:25 | opcije
Jutro, jupileru! E da, neki broje ovce prije spavanja, a neki čim se probude :-))
Autor: vegavega8 | 20.11.2011. u 9:29 | opcije
1,2,3 napili se fratri
jedan drugom viče-pomozi mi striče
kako ću ti pomoć, kad i mene tuku, za ćunu me vuku
Autor: zlato-picka | 20.11.2011. u 10:34 | opcije
