SVE SU NA BROJU

20.11.2011. u 9:13   |   Prijavi nepoćudni blog   |   Dodaj komentar

jutrooo.....opet nesto simpa...

Autor: jupiler   |   20.11.2011. u 9:25   |   opcije


Jutro, jupileru! E da, neki broje ovce prije spavanja, a neki čim se probude :-))

Autor: vegavega8   |   20.11.2011. u 9:29   |   opcije


1,2,3 napili se fratri
jedan drugom viče-pomozi mi striče
kako ću ti pomoć, kad i mene tuku, za ćunu me vuku

Autor: zlato-picka   |   20.11.2011. u 10:34   |   opcije


Dodaj komentar