" Glupačetina koju je napumpao frajer koji onda s njom nije više htio imati posla i glupačetina koja je onda našla glupaka za parcijalnu jebačinu, ustrašena da bi je full-contact previše koštao, a za takvu varijantu maše ispričnicom koja se zove "moje dijete". Sebičnjakinja koja je svojem sinu uskratila full-contact oca (tj. poočima), koja se nije usudila drugom djetetu biti maćeha, i koja za sve promašaje u svojem životu okrivljava druge (bolesnu mater, oca alkoholičara, "njegovog oca", "njegovog sina") i "pametnu kalkulaciju". Elem jer nemrem podnijeti da bude zajebana. I jer bi htjela biti i jebena i poštena.
A to ne ide. Ni dan-danas. Jerbo inače sjebeš sve oko sebe: i sina koji je garant kreten s kretenskim očekivanjima prema ženama, i oca koji pije jer niš drugo ne smije, i jebača koji vjerojatno nerme dići ono kaj treba, ali zato digne kredit ili čekić, po potrebi, i njegovo dijete, koje misli da imaš jednu jedinu šansu za sreću, a poslije toga, ako fulaš, pogni oči i trpi. FUJ, FUJ, FUJ, FUJ, FUJ!
Autor: vegavega8 | 23.10.2011. u 15:14 | opcije
Autor: pognioci | 20.11.2011. u 23:54 | opcije
Ma daj, nemrem se nakon fine večere baviti nekom glupačetinom vulgaris. (A ovo gore je stvarno dobro napisan tekst!)
Autor: vevegaga08 | 21.11.2011. u 0:01 | opcije
